Natural Slimin Patches – Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Jeśli chcesz schudnąć, ale jeszcze ci się to nie udało, musisz wypróbować Natural Slimin Patches, innowacyjny i skuteczny produkt odchudzający. W połączeniu ze zdrową dietą, regularną aktywnością fizyczną i dobrze przespaną nocą , pozwoli bez wysiłku i bez ryzyka dla zdrowia osiągnąć zdrową wagę .

W tej recenzji wspólnie odkryjemy, jak działa Natural Slimin, cechy, składniki , korzyści , metody stosowania, opinie klientów , wszelkie przeciwwskazania i cenę dla ogółu.

Jak nadwaga i otyłość mogą powodować raka?

Dodatkowy tłuszcz w ciele nie tylko tam siedzi, ale jest aktywny i wysyła sygnały do ​​reszty ciała. Sygnały te mogą nakazać komórkom w naszym ciele częstsze podziały, co może prowadzić do raka.

Sygnały uwalniane przez komórki tłuszczowe mogą wpływać na:

 • Hormony wzrostu  – zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej może powodować wzrost poziomu hormonu wzrostu, co powoduje częstsze podziały komórek. Zwiększa to prawdopodobieństwo rozwoju komórek nowotworowych.
   
 • Zapalenie  – komórki odpornościowe trafiają do obszarów ciała, w których jest dużo komórek tłuszczowych. Może to prowadzić do stanu zapalnego, który powoduje szybsze podziały komórek. Z czasem może to zwiększyć ryzyko zachorowania na raka.
   
 • Hormony płciowe  – po menopauzie komórki tłuszczowe produkują hormon estrogen. Hormon ten może powodować częstsze podziały komórek piersi i macicy, co zwiększa ryzyko rozwoju raka.

Są to główne sposoby, w jakie dodatkowy tłuszcz w organizmie może powodować raka, które naukowcy zidentyfikowali do tej pory. Ale badania wciąż pozwalają dowiedzieć się więcej.

Skąd wiemy, że nadwaga i otyłość powodują raka?

Istnieje wiele wysokiej jakości badań wykazujących związek między nadwagą a rakiem. Badania te trwają od dziesięcioleci i obejmują miliony ludzi.

Możemy być pewni, że otyłość powoduje raka, ponieważ ryzyko wzrasta wraz z przyrostem masy ciała i dłuższym jej utrzymywaniem. Istnieją również dobre wyjaśnienia, w jaki sposób komórki tłuszczowe mogą powodować rozwój raka.

Badania wykazały, że nadwaga i otyłość powoduje 13 różnych rodzajów raka:

 • Piersi i jelit (dwa najczęstsze typy raka)
 • Trzustka, przełyk i pęcherzyk żółciowy (trzy najtrudniejsze do leczenia nowotwory)
 • Macica i jajnik
 • Nerki, wątroba i górna część żołądka 
 • Szpiczak (rodzaj raka krwi)
 • Oponiak (rodzaj guza mózgu)
 • Tarczyca

Nie oznacza to, że każdy, kto ma nadwagę, zachoruje na raka. Ale ryzyko jest większe dla osób z nadwagą lub otyłością.

Czy mam zdrową wagę?

Nadwaga zwiększa ryzyko chorób, takich jak cukrzyca typu 2, podwyższone ciśnienie krwi, choroby układu krążenia i nowotwory.

Nie ma jednej idealnej wagi dla wszystkich, ale istnieją narzędzia, które mogą powiedzieć, czy Twoja waga jest prawidłowa.

Wskaźnik masy ciała (BMI)

BMI to jeden ze sposobów mierzenia, czy Twoja waga jest prawidłowa, przy użyciu wzrostu i wagi. BMI nie jest idealnym narzędziem, ale może służyć jako dobry punkt wyjścia do myślenia o wadze. Można go użyć do określenia, czy Twoja waga jest prawidłowa, czy masz niedowagę, nadwagę lub otyłość w stosunku do swojego wzrostu. 

Pochodzenie etniczne również wpływa na to, co uważa się za zdrową wagę. 

W przypadku osób dorosłych pochodzenia południowoazjatyckiego, chińskiego, innego pochodzenia azjatyckiego, bliskowschodniego, czarnoafrykańskiego lub afrykańsko-karaibskiego BMI wynoszący 23 lub więcej oznacza nadwagę, a BMI wynoszący 27,5 lub więcej oznacza otyłość. 

W przypadku osób dorosłych, które nie mają tego pochodzenia etnicznego, BMI 25 lub więcej oznacza nadwagę, a BMI 30 lub więcej oznacza otyłość.

Skorzystaj z kalkulatora NHS, aby sprawdzić swój wskaźnik masy ciała (BMI)(link jest zewnętrzny)aby dowiedzieć się, czy masz prawidłową wagę.

Sprawdź: Beslimmer.

Cechy Natural Slimin:

Jak już wspomniano, jest to innowacyjny preparat: Natural Slimin w rzeczywistości nie jest zwykłym suplementem do przyjmowania doustnego, ale plastrem o powolnym uwalnianiu opartym na naturalnych składnikach , który należy nakładać na skórę.

Każdy plaster jest aktywny przez 12 godzin od momentu nałożenia i składa się z części samoprzylepnej (przyjemnej dla skóry) oraz 4 warstw , aby uniknąć rozproszenia składników aktywnych.

Jak działają plastry Natural Slimin:

Plastry Natural Slimin przynoszą zaskakujące rezultaty tam, gdzie zawiodły diety i wyczerpujące treningi. Bezpośrednio po aplikacji rozpoczyna się wchłanianie składników aktywnych do krwioobiegu, które trwa 12 godzin .

Po tym okresie można usunąć plaster Natural Slimin i nakleić kolejny na następny dzień, możliwie o tej samej porze. Już po tygodniu pierwsze efekty zobaczysz bezpośrednio na wadze: waga spadnie, poczujesz się lżejsza , mniej głodna i będziesz mieć więcej energii .

Składniki:

Dzięki obecności substancji naturalnych , bezpiecznych dla organizmu i całkowicie wolnych od GMO, plaster można stosować bez ryzyka dla skóry i narządów wewnętrznych .

Wygodny, przewiewny i niewidoczny pod ubraniem, nie powoduje podrażnień ani pieczenia, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Poniżej wymieniamy komponenty:

Ekstrakt z kasztanowca ma długoterminowe korzyści dla krwioobiegu. Poprawia płynność krwi , hamuje nadmierny głód i dodaje energii do procesów metabolicznych .

Fukoidyna występuje w dużych ilościach w morszczynie , lepiej znanym jako dąb morski , brązowawej aldze o niezliczonych właściwościach Substancja ta sprzyja usuwaniu tłuszczu zalegającego w newralgicznych miejscach ciała oraz przeciwdziała powstawaniu nowych złogów tłuszczu .

Ginkgo biloba to również bardzo popularna roślina w fitokosmetykach , zwłaszcza w tworzeniu produktów odchudzających . Zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych i cellulitu , powodując jego całkowity zanik lub przynajmniej cofnięcie się do mniej zaawansowanych stadiów.

Odnośnie olejku pomarańczowego od dawna znane jest jego działanie uelastyczniające naskórek : uelastycznia go i zapobiega powstawaniu rozstępów , szczególnie w połączeniu z szybką i konsekwentną utratą wagi .

Jak używać?

Dokładnie umyj i osusz skórę w niewidocznym miejscu ciała (możesz też wziąć prysznic), następnie nałóż plaster Natural Slimin i dociśnij go, aby wyeliminować powietrze pod spodem.

W tym momencie pozwól mu działać przez 12 godzin , następnie usuń plaster Natural Slimin i powtarzaj operację codziennie, możliwie w tym samym przedziale czasowym. Kuracja powinna trwać co najmniej 4 tygodnie . W przypadku swędzenia lub pieczenia należy natychmiast zdjąć urządzenie i poddać się odpowiednim badaniom pod kątem alergii .

Korzyści z plastrów Natural Slimin:

Dzięki innowacyjnej formule produkt jest w stanie sprawić, że już od pierwszego miesiąca kuracji zrzucisz kilka kilogramów, bez żadnego ryzyka dla zdrowia. Wśród mocnych stron plastrów Natural Slimin wymieniamy:

 • naturalna i hipoalergiczna formuła
 • prosta, szybka i bezbolesna aplikacja
 • spadek masy ciała
 • poprawa parametrów ciśnieniowych i układu sercowo-naczyniowego
 • redukcja cellulitu i retencji wody
 • więcej dostępnej energii
 • zwiększony metabolizm tłuszczów i węglowodanów , z trzykrotnym przyspieszeniem
 • obniżenie poziomu cholesterolu we krwi
 • obniżenie poziomu toksyn poprzez krążenie limfatyczne.

Czas potrzebny do osiągnięcia idealnej wagi zależy od sytuacji wyjściowej i przestrzegania zaleceń na etykiecie oraz indywidualnych mechanizmów reakcji.

Rezultaty po użyciu:

Kobiety i mężczyźni w każdym wieku osiągnęli ważne cele dzięki zastosowaniu plastrów Natural Slimin , które wykraczają daleko poza zdrową wagę. Choroby takie jak duszność i tachykardia przy najmniejszym ruchu zniknęły w zdecydowanej większości przypadków, podobnie jak senność poposiłkowa i ochota na wysokokaloryczne potrawy.

Od pierwszego dnia wzrasta chęć umieszczania na stole lekkich dań , opartych na warzywach , owocach, białkach, pełnych ziarnach i niewielkiej ilości tłuszczów roślinnych. Tymczasem organizm zaczyna się oczyszczać i spalać zapasy tłuszczu w newralgicznych punktach, takich jak brzuch, uda, biodra i pośladki.

Po wygranej walce z nadliczbowymi napadami głodu , toksynami i złogami tłuszczu sylwetka zaczyna się udoskonalać i kształtować. Idealna waga utrzymuje się przez długi czas, nawet długo po zakończeniu kuracji. Wszystko to bez stosowania restrykcyjnych diet i wyczerpujących treningów .

Opinie i recenzje na temat plastrów Natural Slimin:

Kupujący pozostawili liczne referencje i opinie o produkcie, z których prawie wszystkie są więcej niż pozytywne. Wielu doceniło nie tylko utratę wagi w krótkim czasie, ale także wyraźną poprawę jakości życia po zakończeniu kuracji.

W rzeczywistości, wraz z dodatkowymi kilogramami, zniknęło również wiele irytujących i pod pewnymi względami wyniszczających dolegliwości, takich jak nagłe zmiany ciśnienia krwi , nagły wzrost częstości akcji serca , przedłużające się zmęczenie i senność po głównych posiłkach.

Przeciwwskazania:

Po dokładnej analizie opinii Natural Slimin możemy stwierdzić, że produkt nie ma żadnych skutków ubocznych , gdy jest stosowany przez osoby dorosłe w dobrym zdrowiu i zgodnie ze wskazaniami dostępnymi na odwrocie opakowania.

Oczywiście wszystkie osoby, u których stwierdzono alergię lub nadwrażliwość na co najmniej jeden ze składników, muszą powstrzymać się od stosowania plastrów . Uwaga jednak dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią , osób w trakcie farmakoterapii lub oczekujących na operację w ciągu 4 tygodni.

Cena Natural Slimin i oficjalna strona internetowa:

Kończymy naszą recenzję kilkoma ważnymi informacjami na temat zakupu produktu. Zapraszamy do dalszego czytania tej ostatniej części, aby uniknąć bezużytecznych lub dłuższych niż to konieczne poszukiwań.

Do wyczerpania zapasów plastry Natural Slimin są dostępne w cenie -50% ceny podstawowej, z bezpłatną wysyłką w prawie całym kraju. Aby przystąpić do realizacji zamówienia, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony głównej oficjalnej.

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

1 komentarz do “Natural Slimin Patches – Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić”

Dodaj komentarz