People’s KETO Gummies, Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, cena

Przyjmowanie żelek People’s KETO Gummies wiąże się z wieloma korzyściami zdrowotnymi, od poprawy zdrowia psychicznego po walkę ze stresem lub utratę wagi. Stanowią doskonałe uzupełnienie każdej diety mającej na celu poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. W tym artykule na temat gum do żucia wyjaśniono wiele zalet żelek People’s KETO Gummies. Pokaże także jak można stosować ten produkt w życiu codziennym oraz co warto wiedzieć o skutkach ubocznych i bezpieczeństwie stosowania.

Co to jest nadwaga?


Nadwaga dotyczy około 32% dorosłych w USA. Nadwaga oznacza nadmiar tkanki tłuszczowej. Jest sprawdzany pod kątem BMI, mimo że BMI w rzeczywistości nie mierzy poziomu tłuszczu; mierzy Twoją wagę w porównaniu do wzrostu. (Najłatwiej znaleźć tę liczbę za pomocą kalkulatora BMI ).

W niektórych przypadkach wyższe BMI nie jest powiązane z nadwagą lub otyłością (elitarny sportowiec będzie miał wyższe BMI na przykład z powodu dodatkowej masy mięśniowej), ponieważ narzędzie przesiewowe BMI zostało opracowane w celu oceny ryzyka na poziomie populacji, a nie poziom indywidualny. To powiedziawszy, zaletą BMI jest łatwość obliczenia, w przeciwieństwie do innych wskaźników tkanki tłuszczowej, takich jak skany z podwójną absorpcjometrią rentgenowską (DEXA) lub ważenie pod wodą. (Wyobraź sobie, że Twój usługodawca poprosił Cię o zrobienie tego drugiego podczas następnej kontroli.)

BMI od 18,5 do 24,9 uważa się za zdrowe, a BMI od 25 do 29,9 klasyfikuje się jako nadwagę lub stan przed otyłością. W przypadku tego ostatniego oznacza to wagę od 155 do 186 funtów dla osoby o wzroście 175 cm.

KetoXBoom, KetoXP, Keto Advanced Fat Burner, Active Keto Gummies

People's KETO Gummies

Co to jest otyłość?

Podobnie jak nadwaga, otyłość to nadmierna ilość tkanki tłuszczowej, którą najczęściej określa się na podstawie BMI. Gdy BMI osiągnie wartość 30 lub więcej, uznaje się, że dana osoba znajduje się w przedziale otyłości – i tak jest w przypadku ponad 40% dorosłych w USA. Otyłość jest postępem nadwagi i jest uznawana za chorobę przewlekłą zarówno przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), jak i Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA). I to rozróżnienie ma znaczenie, mówi dr Alexandra Lee, kierownik ds. badań klinicznych w firmie WeightWatchers.

„Jeśli coś zmienia normalne funkcjonowanie naszego organizmu — od małych komórek po duże układy — wówczas jest to klasyfikowane jako choroba, a otyłość może prowadzić do szeregu nieprawidłowości, takich jak na przykład insulinooporność i niepłodność” – mówi Lee.

Poza tym, że spełnia kryteria medyczne, nazywanie otyłości tym, czym jest – chorobą – jest ważne, ponieważ pomaga zarówno pacjentom, jak i pracownikom służby zdrowia lepiej opowiadać się za odpowiednią opieką. „To nieprawidłowy proces fizjologiczny” – dodaje Lee. „Nigdy nie spojrzelibyśmy na osobę chorą na astmę i nie powiedzielibyśmy, że to jej wina, że ​​płuca nie pracują”.

Aby pomóc lekarzom w określeniu zagrożeń dla zdrowia i odpowiednich opcji leczenia, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podzieliła otyłość na trzy kategorie. Im wyższa klasa, tym większe ryzyko wystąpienia powikłań zdrowotnych związanych z otyłością u większości osób:

  • Otyłość klasy 1: BMI od 30 do <35
  • Otyłość klasy 2: BMI od 35 do <40
  • Klasa 3 lub ciężka otyłość: BMI 40 lub więcej.

Granice BMI


Coraz więcej podmiotów świadczących opiekę zdrowotną odchodzi od stosowania wskaźnika BMI. „Może być pomocny w szacowaniu ryzyka na poziomie populacji, ale jego użyteczność jest ograniczona na poziomie indywidualnym” – mówi Lee. „Nie uwzględnia szeregu czynników wpływających na stan zdrowia i wagę danej osoby”.

Tak więc, mimo że nadwaga lub otyłość wiąże się z zagrożeniami dla zdrowia, posiadanie wskaźnika BMI kwalifikującego do którejkolwiek kategorii nie powinno stanowić ostatecznej oceny Twojego zdrowia. Powinien to raczej być początek dogłębnej rozmowy między Tobą a Twoim lekarzem.

Na liście rzeczy, których BMI nie może Ci powiedzieć: czy tłuszcz koncentruje się w okolicy brzucha (gdzie jest najbardziej powiązany z powikłaniami związanymi z otyłością); jeśli codziennie rano pójdziesz na spacer; czy zapewniasz sobie solidny sen w nocy; jeśli twój tata ma wysokie ciśnienie krwi i ty też odziedziczyłeś na to geny; i niezliczone inne czynniki.

Ponadto, jeśli punkty odcięcia wydają się nieco arbitralne, to właśnie dlatego, potwierdza dr Steven B. Heymsfield, lekarz medycyny, specjalista ds. otyłości i profesor w Pennington Biomedical Research Center w Baton Rouge w Los Angeles. Posiadanie BMI wynoszącego 25,1 w porównaniu z 25 nie oznacza, że ​​nagle staniesz się dużo zdrowszy.

„Całe założenie definiowania takiej osoby jest obarczone zagrożeniami, niedokładnościami i ograniczeniami, co prowadzi do wielu zamieszań, napiętnowania i niepokoju ze strony ludzi i podmiotów świadczących opiekę zdrowotną” – mówi dr Robert F. Kushner, lekarz medycyny, profesor medycyny Doktorat z endokrynologii i edukacji medycznej na Northwestern University Feinberg School of Medicine w Chicago. To jeden z powodów, dla których badacze otyłości opracowują obecnie kryteria diagnostyczne wykraczające poza BMI i uwzględniające rzeczywiste wskaźniki stanu zdrowia, mówi Lee.

Jak działają żelki People’s KETO Gummies

Ocet jabłkowy, znany również jako cydr jabłkowy, jest powszechnym składnikiem wielu soków i ma wiele korzyści zdrowotnych. Chociaż wykazano, że ocet jabłkowy redukuje tłuszcz, nie jest to jedyna korzyść, którą należy wziąć pod uwagę. Proszek z granatów, jedna z najlepszych dodatków dostępnych w People’s KETO Gummies, jest znany z kilku z tych korzyści. Może zwiększyć metabolizm i zahamować apetyt, a wszystko to może pomóc w wysiłkach odchudzających.

Żelki People’s KETO Gummies zawierają kombinację naturalnych składników zatwierdzonych przez dział żywności. Te żelki są wykonane z całkowicie naturalnych składników i nie zawierają GMO. W ramach diety ketogennej należy je przyjmować regularnie. Zawarty w nim BHB (betahydroksbutoran) promuje stan ketozy. W ten sposób organizm może wykorzystywać i zużywać komórki tłuszczowe do produkcji energii. Rezultat: zwiększone spalanie tłuszczu, a kilogramy mogą spaść.

People's KETO Gummies

Dzięki składnikom Keto Apple Gummies

Ocet jabłkowy jest znany ze swoich niesamowitych właściwości spalania tłuszczu, a żelki People’s KETO Gummies zawierają w 100% czysty zaawansowany ocet jabłkowy. Dodatkowo te odchudzające żelki zawierają proszek z granatów, niezwykle silny przeciwutleniacz, który ma ważne konsekwencje dla zdrowia serca, kontroli wagi i zdrowia układu krążenia.

Sole BHB to kolejny składnik żelek People’s KETO Gummies. Składnik ten działa spalająco na tłuszcz i zapobiega jego gromadzeniu się. Ich przyjmowanie może pomóc Ci osiągnąć cel, jakim jest beztłuszczowa sylwetka w ciągu trzech do czterech tygodni. Sole BHB pomagają również organizmowi w detoksykacji i wypłukiwaniu szkodliwych substancji syntetycznych. Zapobiegając pragnieniu jedzenia, mogą pomóc Ci schudnąć bez stresu i głodu. Może to prowadzić do radykalnych zmian w składzie ciała.

Stosowane składniki są następujące:

  • Ocet jabłkowy 500 mg
  • Sól BHB
  • Witamina b12
  • Witamina B6
  • Kwas foliowy
  • Jod
  • Sok z granatów w proszku

Ta zdrowa żywność jest popularna wśród osób cierpiących na wiele problemów zdrowotnych. Może pomóc kontrolować poziom cukru we krwi, regulować wysokie ciśnienie krwi, poprawiać zdrowie układu sercowo-naczyniowego, a nawet promować zdrowie kości. Jest również korzystny dla obniżenia poziomu cholesterolu, zmniejszenia ryzyka chorób serca i wspomagania utraty wagi. Uważa się, że przyjmowanie proszku granatu w żelkach ketonowych jest bezpieczne, jeśli masz ponad 18 lat i nie jesteś w ciąży.

Żelki People’s KETO Gummies wzmacniają uczucie sytości

Kolejnym składnikiem odżywczym występującym w żelkach People’s KETO Gummies jest zawartość beta-hydroksymaślanu. Składnik ten występuje we wszystkich produktach ketogenicznych. Żelki jabłkowe zawierają wszystkie trzy odmiany BHB. Dobrym źródłem beta-hydroksymaślanu jest granat, który jest bogaty w przeciwutleniacze i właściwości przeciwzapalne.

Wiadomo, że proszek granatu ma właściwości przeciwzapalne i odchudzające, a także zwiększa metabolizm. Przyjmowanie proszku z granatów w żelkach People’s KETO Gummies może pomóc Ci schudnąć, jednocześnie zaspokajając swoje pragnienia. Może się nawet okazać, że schudniesz szybciej, niż się spodziewałeś. Regularne spożywanie tego owocu może przyspieszyć metabolizm i spalić tłuszcz, dzięki czemu sylwetka będzie szczuplejsza.

People's KETO Gummies

Ile kosztują żelki People’s KETO Gummies i gdzie mogę je kupić?

Małe owocowe żelki People’s KETO Gummies sprzedawane są w puszkach po 60 sztuk, dzięki czemu jedno opakowanie wystarcza na miesiąc. Ważne jest, aby kupować bardzo za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Bo od czasu do czasu zdarzają się podróbki, gdzie produkt niestety nie działa wtedy tak jak powinien. Na stronie producenta z Australii i Nowej Zelandii możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt. Podobnie istnieją również rabaty ilościowe i oferty specjalne, dzięki którym można już kupić butelkę za 39,95.

Dawkowanie żelek jabłkowych People’s KETO Gummies

Gumy owocowe są przyjemnie neutralne i mają lekko słodki smak. Wiele osób bardzo lubi małe żelki, ponieważ można je łatwo dozować i przyjmować. Producent zaleca przyjmowanie dwóch żelek dwa razy dziennie. Najlepiej przyjmować żelki People’s KETO Gummies przed głównymi posiłkami.

Przegląd żelek Apple Keto – czy można go polecić?

People’s KETO Gummies Żelki są dostępne jako dodatek do żelek, a także kapsułki. Obie formy zawierają wszystkie niezbędne składniki, które pomogą ludziom schudnąć. Produkt zawiera silny antyoksydant, który wspomaga eliminację toksyn z organizmu. ACV jest doskonałym spalaczem tłuszczu, ponieważ może pobudzić organizm do wytwarzania większej ilości enzymów spalających tłuszcz.

Kolejnym plusem jest skład naturalnych składników. Nie wpływa negatywnie na organizm i jest uważany za bezpieczny w stosowaniu. Skutki uboczne nie powinny wystąpić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o żelkach People’s KETO Gummies, odwiedź oficjalną stronę internetową.

Website | + posts

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz