Cardione, Oszustwo? negatywne Opinie, Forum, Apteka, cena, Gdzie Kupić

Cardione w kapsułkach jest ciekawym produktem, ponieważ obiecuje pomóc w normalizacji ciśnienia krwi, oczyszczeniu żył i ochronie serca.

Wszystko dzięki kompleksowi związków roślinnych począwszy od głogu, przez czarną porzeczkę , poprzez borówkę i kwas foliowy.

Jest to z pewnością interesująca przesłanka, która skłania nas do założenia, że ​​suplement ten naprawdę może dać konkretne rezultaty w dziedzinie zdrowia układu krążenia.

Ale czy naprawdę tak będzie? Co kryje się w kapsułkach Cardione i przede wszystkim czy jest bezpieczne?

Oceńmy sytuację w ramach tej szczegółowej analizy.

Cardione

Co to jest zawał serca (zawał mięśnia sercowego)?

Zawał serca (znany również jako zawał mięśnia sercowego lub MI) to uszkodzenie i śmierć mięśnia sercowego w wyniku nagłego zablokowania tętnicy wieńcowej przez skrzep krwi . Tętnice wieńcowe to naczynia krwionośne zaopatrujące mięsień sercowy w krew i tlen.

Zablokowanie tętnicy wieńcowej pozbawia mięsień sercowy krwi i tlenu, powodując uszkodzenie mięśnia sercowego. Uraz mięśnia sercowego powoduje ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku w klatce piersiowej. Jeśli przepływ krwi do mięśnia sercowego nie zostanie przywrócony w ciągu 20 do 40 minut, zacznie następować nieodwracalna śmierć mięśnia sercowego. Mięśnie obumierają przez sześć do ośmiu godzin, kiedy to zawał serca jest zwykle „całkowity”. Martwy mięsień sercowy zostaje ostatecznie zastąpiony tkanką bliznowatą .

Sprawdź: Cardiform, Cariovico

Co powoduje zawał serca?

Miażdżyca

Miażdżyca to stopniowy proces, w wyniku którego blaszki (zbiorniki) cholesterolu odkładają się w ścianach tętnic. Płytki cholesterolowe powodują stwardnienie ścian tętnic i zwężenie wewnętrznego kanału (światła) tętnicy.

Tętnice zwężone przez miażdżycę nie są w stanie dostarczać wystarczającej ilości krwi, aby utrzymać normalne funkcjonowanie części ciała, które zaopatrują. Na przykład miażdżyca tętnic w nogach powoduje zmniejszenie przepływu krwi do nóg. Zmniejszony przepływ krwi do nóg może prowadzić do bólu nóg podczas chodzenia lub ćwiczeń, owrzodzeń nóg lub opóźnienia w gojeniu się ran nóg. Miażdżyca tętnic dostarczających krew do mózgu może prowadzić do otępienia naczyniowego (pogorszenia stanu psychicznego w wyniku stopniowej śmierci tkanki mózgowej przez wiele lat) lub udaru (nagłe uszkodzenie i śmierć tkanki mózgowej).

U wielu osób miażdżyca może przebiegać bezobjawowo (nie powodując żadnych objawów ani problemów zdrowotnych) przez lata lub dziesięciolecia. Miażdżyca może rozpocząć się już w wieku młodzieńczym, ale objawy lub problemy zdrowotne zwykle pojawiają się dopiero w późniejszym okresie dorosłości, kiedy zwężenie tętnic staje się poważne. Palenie papierosów, wysokie ciśnienie krwi , podwyższony poziom cholesterolu i cukrzyca mogą przyspieszyć miażdżycę i prowadzić do wcześniejszego wystąpienia objawów i powikłań, szczególnie u osób, u których w rodzinie występowała wczesna miażdżyca.

Miażdżyca naczyń wieńcowych (lub choroba wieńcowa ) odnosi się do miażdżycy, która powoduje stwardnienie i zwężenie tętnic wieńcowych. Choroby spowodowane zmniejszonym dopływem krwi do mięśnia sercowego w wyniku miażdżycy naczyń wieńcowych nazywane są chorobami wieńcowymi serca (CHD). Choroby niedokrwienne serca obejmują zawały serca, nagłą niespodziewaną śmierć, ból w klatce piersiowej ( dławica piersiowa ), nieprawidłowe rytmy serca i niewydolność serca spowodowaną osłabieniem mięśnia sercowego.

Jakie składniki posiada Cardione

Cardione dba o układ sercowo-naczyniowy dzięki specjalnemu preparatowi, specjalnie zaprojektowanemu, aby pomóc w regulacji ciśnienia krwi.

Wśród składników znajdziemy ekstrakt z głogu , którego głównym zadaniem jest pomoc w leczeniu nadciśnienia, natomiast pestki winogron pomagają utrzymać cholesterol poniżej progu alarmowego, ze względu na zatrzymanie lipidów we krwi.

Czarne porzeczki to owoc pełen składników przeciwutleniających, prawdziwe panaceum, ponieważ dzięki polifenolom działają korzystnie na serce kolejna ważna jagoda, borówka , wspomaga wszystkie funkcje serca.

Wszystko to w małej kapsułce, ale to nie wszystko, gdyż Cardione zawiera także kwas foliowy , który obniża poziom homocysteiny, narażającej na ryzyko chorób serca, oraz ekstrakt z liści oliwnych, który zapobiega wzrostowi ciśnienia .

Suchy ekstrakt z hibiskusa łagodzi dolegliwości takie jak zawroty głowy, bóle głowy i drętwienie kończyn.

Przypominamy, że Cardione w żaden sposób nie zastępuje działania leków na nadciśnienie, a jeśli już, to je wspomaga i może być również przydatne w celach profilaktycznych .

Cardione

Korzyści i zalety suplementu Cardione

Suplement ten działa na same przyczyny nadciśnienia , gdyż chroni ściany naczyń krwionośnych przed miażdżycą: głóg i pestki winogron oczyszczają organizm z złogów niepożądanych substancji, uwalniając naczynia krwionośne od skurczów wywołanych stresem nadciśnieniowym.

W ten sposób, stosując czarną porzeczkę i liście oliwne, pomaga się regulować przepływ krwi.

Cardione jest w stanie zapobiec wzrostowi ciśnienia krwi , chroniąc przed niebezpiecznymi patologiami, które może wywołać.

Wreszcie wzmacnia serce dzięki ekstraktowi z jagód, kwasu foliowego i hibiskusa: te składniki faktycznie odżywiają mięsień sercowy i normalizują przepływ krwi.

Niektóre pokarmy mogą zagrozić elastyczności naczyń krwionośnych, powodując coraz większe gromadzenie się cholesterolu : ekstrakt z liści głogu Cardione usuwa te płytki.

Nie zapominajmy również, że zwiększone tętno i zmęczenie naczyń powodują stan stresu , który zostanie złagodzony dzięki roślinnemu spożyciu Cardione.

Przyjmowanie suplementu zalecane jest także wtedy, gdy w rodzinie zdarzały się już epizody nadciśnienia tętniczego: osoby, które wiedzą, że mogą cierpieć na tę patologię, mogą rozpocząć przyjmowanie kapsułek jeszcze przed wystąpieniem objawów.

Przeciwwskazania

Cardione to produkt bezpieczny , nie posiadający skutków ubocznych i szczególnych przeciwwskazań.

Powodem jest to, że jest to w 100% naturalny suplement , który bez obaw mogą stosować nawet osoby starsze.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni kuracji rozpoczyna się proces oczyszczania naczyń: żyły zostają oczyszczone z cholesterolu i toksyn, a jednocześnie wzmocnione.

Żaden z tych procesów nie jest niebezpieczny, chyba że jesteś uczulony na któryś ze składników z listy produktów (co możesz łatwo kontrolować).

Po pierwszym miesiącu cyklu z Cardione jesteśmy świadkami przywrócenia światła naczyń , wraz z uregulowaniem ciśnienia krwi i konsekwentnie, z biegiem czasu produkt pomaga w poprawie funkcji serca , utrzymując ciśnienie pod kontrolą.

Suplement można bez problemu przyjmować nawet w ramach już prowadzonej terapii leczniczej, w celu utrwalenia efektów i wzmocnienia walki z nadciśnieniem.

Dawkowanie

Forma kapsułek jest szczególnie praktyczna , ponieważ pozwala szybko zabrać suplement w dowolne miejsce (jeśli jesteś poza domem, możesz także zabrać ze sobą pojedynczą tabletkę w małym pudełku lub pojemniku na pigułki).

Tabletki przechowuje się w szklanym słoiczku z zakrętką , specjalnie zaprojektowaną w celu ich ochrony, jednak nadal zaleca się przechowywanie opakowania w pomieszczeniu zamkniętym, z dala od światła słonecznego.

Czas trwania leczenia jest indywidualny i zawsze musi być dostosowany do indywidualnych warunków.

Chociaż produkt ten stanowi skuteczne wsparcie w walce z nadciśnieniem , to oczywiście nie jest w stanie zdziałać cudów.

Z danych wynika, że ​​obecnie na nadciśnienie tętnicze choruje trzy razy więcej osób niż trzydzieści lat temu: jest to niepokojący obraz, na który zdaniem specjalistów w dużej mierze wpływa wpływ współczesnego stylu życia.

Dlatego najlepsze rezultaty stosowania Cardione uzyskuje się włączając go do dobrej diety i możliwie najzdrowszego stylu życia.

Cardione

Recenzje i komentarze o suplemencie Cardione

Z zebranych opinii wynika, że ​​większości klientów, którzy wybrali Cardione, udało się znacząco poprawić swoją kondycję .

Na forach poświęconych zdrowiu klienci, którzy wypróbowali suplement, omawiali jego konkretne skutki.

Zyskuje na tym całe zdrowie organizmu. Wiele osób regularnie zażywających kapsułki Cardione już od jakiegoś czasu zmagało się z nadciśnieniem i poszukiwało suplementu wspierającego plan terapeutyczny.

Dużą popularnością cieszyła się również formuła Cardione, ponieważ kapsułki są naprawdę łatwe w zażywaniu.

Gdzie kupić i jaka cena

Ten suplement w postaci kapsułek najnowszej generacji można znaleźć w Internecie, ale nadal zalecamy robienie tego wyłącznie na oficjalnej stronie Cardione : powodem jest to, że w Internecie dostępnych jest wiele produktów, często sprzedawanych po wyższej cenie.

Na oficjalnej stronie produktu możesz bezpiecznie złożyć zamówienie , pozostawiając kilka danych w formularzu, który posłuży operatorowi do kontaktu telefonicznego.

W tym ostatnim zdefiniujesz szczegóły zamówienia oraz formy płatności, które obejmują również płatność za pobraniem, co jest szczególnie bezpieczne, ponieważ płacisz dopiero po otrzymaniu przesyłki.

Wnioski

Czy istnieje naturalny sposób, aby zadbać o swoje serce, nawet jeśli odpowiednie odżywianie połączone ze zdrowym trybem życia nie wystarczy?

Odpowiedzią na to pytanie wydaje się Cardione: niewiele produktów posiada tak bogaty skład. W Cardione znajdziemy wszystko, co najlepsze, co oferuje nam natura w walce z nadciśnieniem i jego pułapkami: żurawina, głóg, kwas foliowy, czarna porzeczka, ekstrakt z pestek winogron i wiele innych.

Analizując go punkt po punkcie w tej recenzji, możemy stwierdzić, że jest to słuszny produkt, suplement zasługujący na zainteresowanie opinii publicznej.

Website | + posts

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz