Oilme Botanical Care, Oszustwo? negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Oilme Botanical Care , mocny i innowacyjny tonik do włosów, jest wreszcie dostępny u Nas w kraju. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła olejku, która obiecuje zwalczyć łysienie i odbudować zdrowsze, grubsze włosy w ciągu zaledwie kilku tygodni kuracji.

Od kilku miesięcy jest wreszcie dostępny bezpośrednio na oficjalnej włoskiej stronie, z 50% rabatem od ceny. Według wielu opinii i opinii klientów na forach internetowych, warto dać temu olejkowi szansę, aby uniknąć interwencji i drogich leków lub leków sprzedawanych w aptekach.

Oilme Botanical Care to produkt, który już zrewolucjonizował życie osób, które miały problemy z łamliwymi włosami, łysieniem , itp.

Olejek ten składa się z wysokiej jakości składników, które mogą skutecznie pomóc w naturalnym przeciwdziałaniu wypadaniu włosów i znacznie wzmocnieniu cebulek włosowych. Olejek z naturalnymi składnikami, dzięki któremu na nowo odkryjesz przyjemność posiadania grubszych i bardziej błyszczących włosów.

Sprawdź: Hemply

Co to jest wypadanie włosów?

Włosy rosną wszędzie na ludzkiej skórze, z wyjątkiem takich miejsc jak dłonie i podeszwy stóp, powieki i pępki, ale wiele włosów jest tak cienkich, że są praktycznie niewidoczne. 

Włosy zbudowane są z białka zwanego keratyną, które jest produkowane w mieszkach włosowych w zewnętrznej warstwie skóry. Gdy mieszki włosowe wytwarzają nowe komórki rzęsate, stare komórki są wypychane przez powierzchnię skóry z szybkością około 6 cali rocznie. Włosy, które widzisz, to w rzeczywistości ciąg martwych komórek keratyny. Przeciętna dorosła głowa ma około 100 000 do 150 000 włosów i traci ich do 100 dziennie; znalezienie kilku bezpańskich włosów na szczotce do włosów nie musi być powodem do niepokoju.

W dowolnym momencie rośnie około 90% włosów na głowie człowieka. Każdy pęcherzyk ma swój własny cykl życiowy, na który może mieć wpływ wiek, choroba i wiele innych czynników. Ten cykl życia dzieli się na trzy fazy:

 • Anagen: aktywny wzrost włosów , który zwykle trwa od 2 do 8 lat
 • Katagen: przejściowy wzrost włosów, który trwa od 2 do 3 tygodni
 • Telogen: faza spoczynku trwająca około 2 do 3 miesięcy; pod koniec fazy spoczynku włos wypada, a na jego miejsce pojawia się nowy i cykl wzrostu rozpoczyna się od nowa.

Wraz z wiekiem tempo wzrostu włosów spada.

Istnieje wiele rodzajów wypadania włosów, zwanych także łysieniem:

 • Łysienie inwolucyjne to naturalny stan, w którym włosy stopniowo przerzedzają się wraz z wiekiem. Więcej mieszków włosowych przechodzi w fazę spoczynku, a pozostałe włosy stają się krótsze i mniej liczne.
 • Łysienie androgenowe to choroba genetyczna, która może dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Mężczyźni cierpiący na tę przypadłość, zwaną łysieniem typu męskiego , mogą zacząć tracić włosy już w wieku kilkunastu lat lub po dwudziestce. Charakteryzuje się cofającą się linią włosów i stopniowym zanikaniem włosów z czubka głowy i przedniej części głowy. U kobiet cierpiących na tę przypadłość, zwaną łysieniem typu żeńskiego, zauważalne przerzedzenie pojawia się dopiero po 40. roku życia lub później. U kobiet występuje ogólne przerzedzenie na całej skórze głowy, z największym wypadaniem włosów na czubku głowy.
 • Łysienie plackowate często rozpoczyna się nagle i powoduje niejednolitą utratę włosów u dzieci i młodych dorosłych. Stan ten może skutkować całkowitym łysieniem (łysienie całkowite). Jednak u około 90% osób cierpiących na tę chorobę włosy powracają w ciągu kilku lat.
 • Łysienie uniwersalne powoduje wypadanie wszystkich włosów na ciele, w tym brwi, rzęs i włosów łonowych.
 • Trichotillomania , najczęściej spotykana u dzieci, to zaburzenie psychiczne polegające na wyrywaniu sobie włosów.
 • Łysienie telogenowe to tymczasowe przerzedzenie włosów na skórze głowy, które występuje na skutek zmian w cyklu wzrostu włosów. Duża liczba włosów wchodzi jednocześnie w fazę spoczynku, powodując wypadanie i późniejsze przerzedzenie włosów. Dowiedz się więcej o przyczynach łysienia telogenowego.
 • Łysienie bliznowaciejące powoduje trwałą utratę włosów. Zapalne choroby skóry (zapalenie tkanki łącznej, zapalenie mieszków włosowych, trądzik) i inne choroby skóry (takie jak niektóre formy tocznia i liszaja płaskiego) często powodują powstawanie blizn, które niszczą zdolność włosów do regeneracji. 
 • Łysienie trakcyjne. Gorące grzebienie i zbyt ciasno splecione i ciągnięte włosy mogą również spowodować trwałą utratę włosów.
 • Centralne łysienie bliznowate odśrodkowe. Jest to najczęstszy typ wśród czarnych kobiet. Często objawia się to małą łysinką na środku skóry głowy, która z czasem rośnie.

Mechanizm wypadania włosów u mężczyzn: DHT

DHT powoduje „miniaturyzację” mieszków włosowych

Dziedziczna utrata włosów u mężczyzn (łysienie androgenowe) jest spowodowana działaniem hormonu dihydrotestosteronu (DHT) na podatne genetycznie mieszki włosowe skóry głowy.

Zwykle mieszki włosowe przechodzą przez fazę wzrostu (anagen), która trwa 2-6 lat, i fazę spoczynku (telogen), która trwa około 1-4 miesięcy. Jednakże długotrwałe narażenie na DHT powoduje, że genetycznie podatne mieszki włosowe stopniowo spędzają mniej czasu na rozwoju, a więcej na etapie spoczynku. Mieszki stają się stopniowo mniejsze, co nazywa się „ miniaturyzacją ”, co powoduje, że wytwarzają coraz mniejsze łodygi włosa . W końcu przestają całkowicie wytwarzać włosy, pozostawiając łysinę.

Mieszki wrażliwe na DHT zwykle znajdują się z przodu, na górze i na czubku głowy. Kiedy wystarczająca liczba mieszków włosowych w tych obszarach ulegnie miniaturyzacji, łysienie wykazuje łatwy do zidentyfikowania wzór opisany w klasyfikacji Norwooda dotyczącej łysienia u mężczyzn. Łysienie zwykle rozpoczyna się od zaniku linii włosów na skroniach i ścieńczenia czubka głowy . Może prowadzić do całkowitego łysienia z przodu, na górze i na czubku głowy, pozostawiając wieniec włosów z tyłu i po bokach skóry głowy. Obszar ten, który składa się z dużej liczby mieszków włosowych odpornych na DHT, jest często nazywany „strefą stałą”.

Co to jest Oilme Botanical Care? Jak to działa?

Sekret działania Oilme tkwi w jego składzie. Wszystkie składniki tej potężnej formuły olejku mają zdolność przekazywania przydatnych substancji i składników do cebulek włosowych, odpowiedzialnych za wzrost włosów.

Oilme Botanical Care działa zarówno na cebulki, jak i na samą strukturę włosa, jeśli jest stosowany zgodnie z instrukcją:

 • Działa poprzez wzmocnienie wzrostu włosów w obszarach o małej gęstości i bardzo cienkich włosach, a jednocześnie może pomóc chronić je przed uszkodzeniami.
 • Odżywia uśpione mieszki włosowe na poziomie mikrokomórkowym, rewitalizując je od wewnątrz dzięki specjalnie dobranemu zestawowi składników odżywczych.
 • Zapobiega dalszemu wypadaniu włosów wzmacniając i odbudowując mieszki włosowe, tworząc film ochronny przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych.

Wszystko bez przeciwwskazań i bez wywoływania skutków ubocznych lub niepożądanych.

Forum Oilme Botanical Care: recenzje i komentarze

Oficjalne forum Oilme Botanical Care nie jest jeszcze dostępne, kosmetyk ten, jako nowy, nie pojawił się jeszcze nawet na stronach takich jak Altroconsumo), ale od pierwszych tygodni przybycia tego olejku do Włoch, na forach internetowych poświęconych naturalnym produktom kosmetycznym hair, udostępniono już setki komentarzy i opinii.

Wszyscy bardzo pozytywnie oceniają Oilme Botanical Care, jego skuteczność i zalety, do których zaliczają się:

 • Zagęszczenie włosów;
 • Wzmocnienie korzeni i mieszków włosowych;
 • Zmniejszenie wypadania i pogrubienia włosów;

Innym aspektem, który jest bardzo podkreślany w recenzjach i opiniach, jest cena Oilme Botanical Care oraz łatwość, z jaką można zamawiać i kupować na oficjalnej stronie internetowej.

Zaktualizujemy tę recenzję na temat Oilme Botanical Care, jeśli zostanie utworzone specjalne forum na temat produktu.

Jak stosować Oilme Botanic Care? Ulotka dołączona do opakowania i dawkowanie

Oilme Botanical Care to formuła dystrybuowana we Włoszech w praktycznej buteleczce z dozownikiem, dzięki której bardzo łatwo można ją nałożyć na włosy.

Jak osiągnąć maksymalny efekt z kompleksem Oilme Botanical Care?

 • Rozprowadź balsam bezpośrednio na suchych włosach na całej długości i na skórze głowy;
 • Rozprowadź równomiernie;
 • Delikatnie masuj;
 • Pozostawić do działania bez spłukiwania.

Oilme Botanical Care: skład i składniki

W kuracji Oilme Botanical Care uwzględniono formułę aktywującą brodawki, która odbudowuje nawet martwe mieszki włosowe i pobudza komórki macierzyste do produkcji nowych włosów

OILME BOTANICAL CARE posiada unikalną naturalną formułę, która ma na celu wzmocnienie włosów od wewnątrz i ograniczenie ich wypadania. Balsam działa dzięki sile natury, która współpracuje z nauką, aby zapewnić maksymalne rezultaty.

Główne składniki są w stanie:

 • Stymuluj wzrost i zwiększaj gęstość włosów, nadając im zdrowszy i gęstszy wygląd.
 • Zwiększa porost włosów, nadając im objętość i połysk.
 • Stymuluj przepływ krwi do cebulek włosowych, stymulując w ten sposób wzrost włosów.

Cena Oilme Botanical Care – gdzie kupić?

Aby zamówić Oilme Botanical Care lub porozmawiać ze specjalistą, bez obowiązku zakupu, wystarczą dwa proste kroki:

 • Wypełnij formularz na oficjalnej stronie internetowej, aby nie przegapić oferty cenowej.
 • Czekaj na kontakt ze strony konsultanta, który udzieli Ci wszelkich informacji na temat oleju i poprosi o adres do wysyłki.

Po zamówieniu olejek do włosów otrzymasz w najlepszej cenie, z rabatem rosnącym wraz z ilością zakupionych opakowań oraz możliwością płatności bezpośrednio przy odbiorze.

Te „aktywne składniki” mogą pomóc zarówno w walce z wypadaniem włosów, jak i stymulowaniu zdrowego wzrostu.

Dzięki organicznemu pochodzeniu składniki te mogą być bezpiecznie stosowane nawet przez osoby o szczególnie delikatnej skórze i nie mają przeciwwskazań ani skutków ubocznych.

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz