SliminMax – Oszustwo? Opinie Lekarzy, Apteka, Forum, Cena, Gdzie Kupić

SliminMax to innowacyjny suplement diety , który ma pomóc Ci schudnąć w zdrowy sposób i bez zbyt wielu wyrzeczeń . Oparty na wysokiej jakości składzie SliminMax wspomaga proces odchudzania i pomaga zwiększyć poziom ciał ketonowych w organizmie .

Ci, którzy przestrzegają diety ketogenicznej, wiedzą, jak ważne jest ograniczenie spożycia węglowodanów w celu wywołania ketozy , procesu trwającego dziesięć dni. Ten szczególny stan metaboliczny pozwala organizmowi czerpać rezerwy tłuszczu przy braku węglowodanów, wykorzystując ketony jako swego rodzaju paliwo. 

Czym jest dieta ketogeniczna?

„Typowa” dieta ketogeniczna składa się z co najmniej 70 procent kalorii pochodzących z tłuszczu, mniej niż 10 procent z węglowodanów i mniej niż 20 procent z białka. Dieta ketogeniczna, od dawna stosowana w leczeniu padaczki u dzieci, wymaga, aby 90 procent dziennych kalorii pochodziło z tłuszczu, przy czym ilość białka lub węglowodanów jest różna, o ile wynosi 4 gramy tłuszczu na każdy połączony 1 gram węglowodanów i białka, według Amerykańskiego Towarzystwa Epilepsji. Może to oznaczać objadanie się serem, masłem, jajkami, orzechami, łososiem, boczkiem, oliwą z oliwek i warzywami nieskrobiowymi, takimi jak brokuły, kalafior, zielenina i szpinak. Dla osób mających problemy z arytmetyką aplikacje i programy online mogą wykonać obliczenia za Ciebie. (Bez względu na wszystko, dieta ketonowa znacznie różni się od zaleceń żywieniowych USDAod 45 do 65 procent całkowitej liczby kalorii to węglowodany, od 20 do 35 procent z tłuszczu i od 10 do 35 procent z białka).

Celem diety ketogenicznej jest wejście w stan ketozy poprzez metabolizm tłuszczów. W stanie ketogenicznym organizm wykorzystuje głównie tłuszcz jako źródło energii zamiast węglowodanów; przy niskim poziomie węglowodanów tłuszcze mogą być przekształcane w ketony, które napędzają organizm.

Sprawdź też: Keto Black, Beslimmer.

Jak działa Ketoza

W przypadku ketozy typowa osoba dorosła musi codziennie spożywać mniej niż 20 do 50 gramów węglowodanów netto – mierzonych jako suma węglowodanów minus błonnik. Przekroczenie tego progu jest łatwe: gruba kromka chleba dodaje 21 węglowodanów, średnie jabłko 25, a szklanka mleka 12. „To bardzo restrykcyjne” – powiedziała Carla Prado, profesor nadzwyczajny i dyrektor Jednostki Badań nad Żywieniem Człowieka Uniwersytetu Alberty. . Nie tylko chleb i napoje gazowane są na wylocie, ale owoce o wysokiej zawartości cukru i skrobiowe warzywa, takie jak ziemniaki, a także zbyt dużo białka. Ponadto dietetycy muszą być czujni na ukryte węglowodany, często niewidoczne dla oka, ale pokrywające ten pozornie przyjazny dla keto smażony ser.

Co to jest SliminMax i jak działa

SliminMax to suplement diety stworzony w celu wsparcia diety ketogenicznej . Ta ostatnia jest dietą niskowęglowodanową i wysokotłuszczową, która powoduje, że organizm wchodzi w stan ketozy, w którym wykorzystuje tłuszcz jako główne źródło energii zamiast węglowodanów.

Formuła suplementu jest w 100% naturalna , wolna od chemikaliów i sztucznych substancji. Dlatego mówimy o produkcie odpowiednim dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku: jest wolny od skutków ubocznych. Jego spożycie pozwala czerpać liczne korzyści, wszystkie bezpośrednio związane z utratą wagi.

Aktywne składniki zawarte w jego składnikach pobudzają organizm do szybszego wejścia w stan ketozy . Zwykle proces ten trwa od 7 do 10 dni, natomiast dzięki przyjmowaniu SliminMax organizm zacznie konsumować źródła tłuszczu już po 45 minutach.

Ponadto jego składniki wspomagają eliminację nadmiaru płynów i pomagają organizmowi wydalić odpady i toksyny, poprawiając ogólne samopoczucie. Ponadto SliminMax wspiera i poprawia niektóre funkcje organizmu, mając na celu przyspieszenie procesu odchudzania.

Ewidentnie połączenie spożycia SliminMax ze zdrową i zbilansowaną dietą sprzyja utracie zbędnych kilogramów. Wręcz przeciwnie, dalsze spożywanie węglowodanów sprawi, że działanie suplementu będzie mniej widoczne: idealnym rozwiązaniem jest połączenie kuracji odchudzającej z dietą ketogeniczną .

SliminMax: składniki i korzyści

Aby w pełni zrozumieć, jak SliminMax działa w organizmie, ważne jest odkrycie dobroczynnych właściwości jego składników. Te ostatnie zostały starannie wyselekcjonowane przez zespół ekspertów i badaczy z branży, mając na celu zaoferowanie zdrowego i szybko skutecznego produktu:

  • Zielona kawa : jej głównym działaniem jest zwiększenie funkcji metabolicznych i spalanie nadmiaru tłuszczu, ale ma również doskonałe właściwości energetyzujące i tonizujące;
  • Jagody Acai : te jagody są znane z wysokiego stężenia zawartej w nich cyjanidyny, substancji hamującej reprodukcję komórek tłuszczowych;
  • Jagody Goji : ten składnik jest niezbędny do przygotowania organizmu do procesu odchudzania, normalizacji masy ciała i spalania tłuszczu;
  • Lingzhi Mushrooms: jest to ekstrakt, który może obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi, poprawić metabolizm i promować eliminację produktów przemiany materii i toksyn z organizmu.

Każdy składnik został wyselekcjonowany ze względu na swoje dobroczynne właściwości i właściwości, które aktywnie przyczyniają się do utraty zbędnych kilogramów . Jednocześnie jednak działanie, jakie wykonują w organizmie, jest w stanie sprzyjać ogólnemu samopoczuciu, poprawiając każdą pojedynczą funkcję organizmu.

Jak stosować SliminMax? Dawkowanie i przeciwwskazania

Suplement SliminMax znajduje się w wygodnym opakowaniu zawierającym 150 gramów proszku do rozpuszczenia w szklance wody dwa razy dziennie . Być może lepiej byłoby, gdyby zbiegło się to z obiadem i kolacją. Oczywiście, aby cieszyć się jego dobrodziejstwami, ważne jest przeprowadzanie codziennej kuracji.

Jeśli chodzi o czas przyjmowania, firma zaleca stosowanie diety ketogenicznej przez jeden miesiąc równolegle ze stosowaniem SliminMax. Po tym dobrze jest przejść okres oderwania, a następnie pomyśleć o przeprowadzeniu drugiego zabiegu.

Zgodnie z przewidywaniami, aby uzyskać bardziej widoczne wyniki, zaleca się unikanie spożywania bardzo kalorycznych, tłustych i słodkich pokarmów , aby nie przeszkadzać aktywnym składnikom SliminMax. W każdym razie wszystkie wskazówki, jak go przyjmować i najlepsze porady, znajdują się na samym opakowaniu produktu.

Opinie i recenzje konsumentów na temat SliminMax

Poniżej przedstawiamy niektóre doświadczenia osób, które przeszły już kurację SliminMax, abyś mógł mieć dodatkową ocenę produktu:

37 lat : „Zawsze byłam ostrożna w stosunku do suplementów na odchudzanie, ale muszę przyznać, że SliminMax miło mnie zaskoczył. Odkąd go stosuję, w połączeniu z dietą ketogeniczną, widzę efekty na swoim ciele, jakich nigdy wcześniej nie widziałam. Czuję się teraz znacznie lepiej niż wtedy, gdy miałem dwadzieścia lat!”

44 lata: „Kupiłam SliminMax za radą mojego dietetyka, który zasugerował mi to na pobudzenie procesu odchudzania i skuteczniejsze odchudzanie. Dziś używam go dopiero 15 dni, ale już jestem zadowolony z korzyści, jakie mi przyniósł. Mój brzuch jest mniej spuchnięty, straciłam kilka centymetrów w talii i wydaje mi się, że jestem mniej głodna. Doskonały produkt, polecam”.

Czy SliminMax jest dostępny w aptece?

Producent SliminMax zdecydował się skupić na metodzie dystrybucji, która nie obejmuje sklepów fizycznych. Dlatego suplement nie jest dostępny w żadnej aptece, sklepie zielarskim czy supermarkecie. Jedynym sposobem zamówienia produktu jest skorzystanie z oficjalnej strony internetowej online .

Dzięki tej nowocześniejszej metodzie sprzedaży firma jest w stanie oferować szerszą pomoc, a także wychodzić naprzeciw potrzebom konsumentów poprzez opracowywanie ofert i promocji. Należy jednak zaznaczyć, że w zakresie sprzedaży internetowej spółka matka nie współpracuje z żadnym innym portalem internetowym.

Dlatego jeśli znajdziesz SliminMax na innych stronach, prosimy o ostrożność, ponieważ w Internecie często można natknąć się na produkty, które są tylko imitacjami. Odwołując się do oficjalnej strony internetowej masz jednak gwarancję zakupu oryginalnej wersji produktu, o której dzisiaj mówimy.

SliminMax: Cena i gdzie kupić online

Zakup SliminMax zajmie Ci mniej niż dziesięć sekund: wystarczy, że wypełnisz formularz swoimi danymi (imię i nazwisko oraz numer telefonu), który znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej . Wkrótce skontaktuje się z Tobą operator telefoniczny, aby zapytać o szczegóły dotyczące adresu wysyłki.

W tym momencie rozpocznie się realizacja zamówienia, a produkt dotrze do Twojego domu w ciągu kilku dni. Jeśli chodzi o cenę, aktualnie trwa promocja 50% rabatu .

Należy jednak zaznaczyć, że jest to oferta limitowana, która wygaśnie w momencie sprzedaży ostatnich 12 opakowań SliminMax. Aby dokonać płatności, nawet jeśli jest to zakup internetowy, producent nie wymaga żadnej przedpłaty: kurierowi można zapłacić gotówką przy odbiorze.

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz