Woortie Oil, Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Olejek Woortie Oil to nowoczesna wersja znanego olejku do uszu, stworzona z myślą o skutecznej kuracji na dolegliwości związanych z wadą słuchu. Jest to produkt, który ze względu na swoje pozytywne działanie zyskał popularność zarówno wśród młodych, jak i starszych. Woortie Oil oznacza zdrowy słuch i przedstawia się jako skuteczna regeneracja sprawności słuchu.

To wielofunkcyjny preparat w formie dwufazowego olejku, opracowany z myślą o osobach, u których wystąpiły zaburzenia słuchu.

Naturalne składniki, takie jak olejki z owoców egzotycznych i ekstrakty roślinne, pozwalają delikatnie usunąć nadmiar woskowiny, która może powodować ból, swędzenie lub uczucie „zatkanego ucha”. Regularnie stosowany prowadzi do regeneracji narządu słuchu i trwale poprawia słuch, redukując szumy uszne.

Utrata słuchu

Utrata słuchu jest dość powszechna. Ubytek słuchu może być spowodowany wieloma czynnikami, ale dwie najczęstsze przyczyny to wiek i narażenie na hałas. Możesz mieć ubytek słuchu w jednym uchu lub w obu uszach. W tym przewodniku znajdziesz wyjaśnienie, czym jest ubytek słuchu, a także znajdziesz fakty na temat przyczyn i objawów ubytku słuchu. Znajdziesz tu także informacje dotyczące leczenia ubytku słuchu.

Co to jest utrata słuchu? Definicja utraty słuchu

Ubytek słuchu występuje wtedy, gdy zdolność słyszenia jest ograniczona. Ubytek słuchu utrudnia słyszenie mowy i innych dźwięków. Utrata słuchu jest dość powszechna. Najczęstszymi przyczynami utraty słuchu są hałas i starzenie się. W większości przypadków ubytku słuchu nie da się wyleczyć. Ubytek słuchu leczy się zazwyczaj za pomocą aparatów słuchowych .

Sprawdź: Ottomax+, Audiovico

Woortie Oil

Jakie są przyczyny utraty słuchu?

Ubytek słuchu może być spowodowany wieloma czynnikami, ale wiek i hałas to dwie najczęstsze przyczyny.

Utrata słuchu jest naturalną konsekwencją starzenia się. Nasza zdolność słuchu pogarsza się po czterdziestce i później, a po osiemdziesiątce ponad połowa z nas cierpi na znaczny ubytek słuchu. Utrata słuchu związana z wiekiem nazywana jest także starczowzrocznością.

Inną częstą przyczyną utraty słuchu jest narażenie na hałas. Może to być również konsekwencja życia w hałaśliwym świecie. Hałas ten może pochodzić z naszej pracy lub z dobrowolnego narażenia na hałas, taki jak hałaśliwe silniki lub głośna muzyka na koncertach rockowych, w nocnych klubach, dyskotekach, a także z wież stereo – z użyciem słuchawek lub bez nich. Coraz częstsze korzystanie z przenośnych odtwarzaczy MP3 zwiększa skutki utraty słuchu.

Do utraty słuchu może dojść także z innych przyczyn. Może to być spowodowane:

 • Niektóre choroby i infekcje
 • Pewne syndromy
 • Leki i narkotyki
 • Uszkodzenia uszu
 • Urazy głowy
 • Wada rozwojowa ucha lub blokada ucha
 • Czynniki genetyczne
 • Guzy w głowie
 • Alkohol i tytoń
 • Rozpuszczalniki
 • Cholesterol

Jakie są rodzaje ubytku słuchu?

Istnieją dwa główne rodzaje ubytku słuchu: odbiorczy ubytek słuchu i przewodzeniowy ubytek słuchu.

Oprócz tych dwóch głównych typów istnieje również ubytek słuchu mieszany, będący połączeniem ubytku słuchu odbiorczego i przewodzeniowego. Utrata słuchu może być również nagła, asymetryczna lub ukryta. Ubytek słuchu może być również obustronny lub jednostronny.

Istnieją różne rodzaje i kategorie ubytku słuchu, w zależności od przyczyny oraz sposobu jego pojawiania się i rozwoju.

Czym właściwie jest Woortie Oil?

Produkt zawiera unikalny kompleks, który łączy w sobie moc naturalnych olejków i składników aktywnych, dzięki czemu działa skuteczniej niż tradycyjne środki, takie jak kamfora. Olejek Woortie Oil można stosować profilaktycznie, aby zadbać o prawidłową higienę przewodu słuchowego, ale także w przypadku stanów zapalnych, bólu, zaburzeń słuchu czy nieprzyjemnego uczucia „zatkanego ucha”.

Naturalne składniki skutecznie oczyszczają kanał słuchowy , regenerują i nawilżają naskórek. Udrażniając przewód słuchowy, można prawidłowo przewodzić sygnały dźwiękowe, poprawiając w ten sposób narząd słuchu.

Jak działa olejek Woortie Oil?

Olejek Woortie Oil pomaga utrzymać narząd słuchu w dobrej kondycji, zapewniając odpowiednią higienę, co zapobiega także infekcjom grzybiczym, infekcjom wirusowym i powstawaniu szumów usznych. Regularne stosowanie zmniejsza ryzyko nieprzyjemnego płukania uszu, które specjalista przeprowadza w sytuacji, gdy utworzyły się zatyczki woskowinowe i ucho jest zatkane.

Woortie Oil

Jakie składniki odpowiadają za wysoką skuteczność Woortie Oil?

Produkt oparty na unikalnym, naturalnym składzie, który aktywnie stymuluje procesy samooczyszczania uszu, przeciwdziałając tworzeniu się czopków woskowinowych.

 • Olej Arganowy ( Argana Spinosa Kernel Oil ) – Stymuluje odnowę i regenerację komórek. Nawilża naskórek i natłuszcza przewód słuchowy, zapobiegając przedostawaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń w głąb ucha.
 • Olej Macadamia ( Makadamia Ternifolia Seed Oil ) – Olejek pozyskiwany z orzechów zielonego drzewa makadamia ma silne działanie łagodzące i odżywcze, dzięki zawartości m.in. lecytyny, witaminy A czy witamin z grupy B. Naturalne przeciwutleniacze z grupy fenolowej neutralizują wolne rodniki i tworzą barierę ochronną dla narządu słuchu.
 • Olejek z trawy cytrynowej ( Cymbopogon citratus olej ) – Ma silne właściwości antyseptyczne i antybakteryjne – likwiduje grzyby i bakterie. Ponadto łagodzi ból i przyspiesza proces regeneracji. Przyjemny cytrusowy zapach daje uczucie relaksu i odprężenia.
 • Ekstrakt z oczaru wirginijskiego ( ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego ) – podobny do olejku z trawy cytrynowej, wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe. Reguluje krążenie, uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejsza stany zapalne i zaczerwienienia. . Ekstrakt z oczaru wirginijskiego pomaga złagodzić ból i podrażnienia. Ponadto nawilża skórę oraz likwiduje swędzenie i pieczenie.
 • Ekstrakt z kwiatów Gardenia ( ekstrakt z kwiatów Gardenia tahitensis ) – Ekstrakt z tego kwiatu z Tahitian wspomaga regenerację słuchu spowodowaną uporczywą woskowiną. Łagodzi także powstałe podrażnienia, ból i obrzęk oraz przywraca prawidłowe pH w zewnętrznej i centralnej części narządu słuchu.
 • Ekstrakt z babki lancetowatej ( Ekstrakt z babki lancetowatej ) – Zawiera potężną dawkę flawonoidów, witamin, garbników i minerałów, które łagodzą stany zapalne i podrażnienia. Ekstrakt z babki lancetowatej pomaga przywrócić komfort słuchu.
 • Ekstrakt z mirry ( Commiphora Myrrha Resin Extract ) – Ma silne właściwości nawilżające, łagodzące i ochronne. Ekstrakt z mirry skutecznie pomaga usunąć nagromadzoną woskowinę z ucha, łagodząc ból i podrażnienia. Regularne stosowanie ekstraktu z mirry zapobiega tworzeniu się zatyczek woskowinowych.
 • Olej Kokosowy ( Cocos Nucifera Oil ) – Wytwarzany z orzecha kokosowego, olej ma właściwości antybakteryjne i skutecznie likwiduje zapalenie ucha. Zawiera kwasy tłuszczowe, które delikatnie rozpuszczają woskowinę i wspomagają procesy samooczyszczania przewodu słuchowego.
 • Ekstrakt z szałwii ( liście Salvia Officinalis ) – od wielu lat jest ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne i grzybobójcze. Regularne stosowanie preparatów zawierających ekstrakt z szałwii pomaga zredukować nadprodukcję woskowiny.
 • Olejek Goździkowy ( Eugenia Caryophyllus Bud Oil) – Stosowanie preparatów z olejkiem goździkowym pomaga stworzyć w kanale słuchowym naturalną barierę chroniącą narząd słuchu przed wnikaniem grzybów i bakterii. Ponadto wykazuje silne działanie przeciwbólowe i rozgrzewające.
 • Olejek migdałowy ( Prunus Amygdalus Oil ) – dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych wspomaga naturalne i nieinwazyjne rozpuszczanie woskowiny. Intensywnie nawilża i regeneruje naskórek wyściełający kanał słuchowy.
 • Olej Słonecznikowy ( Helianthus Annuus Seed Oil ) – olejek polecany na ból ucha, ale w połączeniu z innymi składnikami olej Woortie Oil działa jeszcze skuteczniej. Nie tylko łagodzi dyskomfort, ale także przyspiesza naturalne oczyszczanie przewodu słuchowego z nagromadzonej woskowiny.

Jak stosować olejek Woortie Oil

Produkt należy aplikować do przewodu słuchowego, najlepiej wieczorem, za pomocą specjalnej pipety, która pozwala za każdym razem precyzyjnie odmierzyć pojedynczą dawkę olejku do uszu. Po aplikacji pozostałości woskowiny można podczas mycia przepłukać wodą o temperaturze około 37 stopni Celsjusza.

Olejek Woortie Oil należy przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Olejku Woortie Oil?

Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Jedynym wyraźnie zidentyfikowanym przeciwwskazaniem do stosowania olejku do uszu jest alergia na którykolwiek składnik produktu. Osoby o znanej alergii na składniki takie jak olej arganowy, olej makadamia, olejek z trawy cytrynowej lub inne wymienione w preparacie powinny unikać stosowania tego produktu.

W razie wątpliwości zawsze warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą i przed pierwszym użyciem dokładnie zapoznać się z ulotką produktu.

Jakie są zalety olejku Woortie Oil?

Korzyści płynące z olejku Woortie Oil wynikają z jego unikalnej formuły i dwufazowego działania.

Olejek ten łączy w sobie moc naturalnych olejków i składników aktywnych, wspomagając pielęgnację i higienę przewodu słuchowego.

Pierwsza faza działania koncentruje się na rozpuszczeniu woskowiny i pobudzeniu procesu samooczyszczania przewodu słuchowego. Druga faza polega na nawilżeniu i regeneracji narządu słuchu. Składniki takie jak olej arganowy, olej makadamia, ekstrakt z trawy cytrynowej i mirry działają nawilżająco, łagodząco i ochronnie.

Woortie Oil

Regularne stosowanie Olejku Woortie Oil utrzymuje narząd słuchu w dobrej kondycji, zapewniając prawidłową higienę, co zapobiega infekcjom grzybiczym, wirusowym i powstawaniu szumów usznych.

Jest to także alternatywa dla mechanicznego czyszczenia uszu wkładkami, które mogą być inwazyjne i niebezpieczne dla narządu słuchu.

Woortie Oil – opinie i komentarze klientów:

Olejek do uszu Woortie Oil skutecznie i bezboleśnie rozpuszcza woskowinę. W moim przypadku uporczywą woskowinę udało mi się usunąć już po 24 godzinach. Ulga była ogromna, w końcu słyszę normalnie. Doceniam także pipetę do aplikacji, która chroni ubrania przed tłustymi plamami. 

Produkt kupiłam online i szczerze przyznam, że używa go już cała moja rodzina. Bez mechanicznego czyszczenia uszu patyczkami, które są bardzo inwazyjne dla narządu słuchu i mogą go nawet uszkodzić, udaje nam się utrzymać nasze uszy w czystości. Olejek Woortie Oil rozpuszcza woskowinę i nie powoduje podrażnień!

Zawsze miałem tendencję do gromadzenia się ropy i zatykania uszu. Nie polecam nikomu, ból jest nie do zniesienia, a dodatkowo uczucie zatkanego ucha uniemożliwia dobre słyszenie. Za każdym razem musiałem chodzić do laryngologa, który bolesnym i nieprzyjemnym zabiegiem usuwał woskowinę. Odkąd stosuję Woortie Oil moje problemy zniknęły, woskowina rozpuszcza się naturalnie, bez bólu i bez problemów ze słuchem. Radzę! 

Gdzie kupić olej Woortie Oil? Czy to naprawdę skuteczne? Nasza opinia

Olejek Woortie Oil w krótkim czasie zyskał ogromną popularność ze względu na swoją skuteczność. Spowodowało to falę podróbek preparatu w Internecie, dlatego nie zalecamy zakupu produktu z ogłoszeń, portali aukcyjnych czy nawet sklepów internetowych, nawet jeśli prezentowane oferty są atrakcyjne w atrakcyjnej cenie.

Zalecamy zakup na oficjalnej stronie producenta . Poniżej link i ciekawa oferta dla naszych czytelników.

Website | + posts

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz