Cardiotensive, Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Jak zadbać o serce w najbardziej naturalny sposób, stosując Cardiotensive, który pomaga w nadciśnieniu.

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które martwią się o swoje zdrowie sercowo-naczyniowe i które produkty, takie jak Cardiotensive, próbują na nie odpowiedzieć .

Ten suplement w postaci kapsułek jest interesującym produktem, ponieważ twierdzi, że pomaga normalizować ciśnienie krwi, oczyszcza żyły i chroni serce.

Wszystko dzięki kompleksowi związków roślinnych od głogu po czarną porzeczkę , poprzez jagodę i kwas foliowy.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jest to z pewnością interesująca przesłanka, która skłania nas do przypuszczenia, że ​​ten suplement rzeczywiście może dać konkretne rezultaty w zakresie zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Ale czy naprawdę tak będzie? Co kryje się w kapsułkach Cardiotensive i przede wszystkim czy są one bezpieczne?

Podsumujmy sytuację dzięki tej dogłębnej recenzji.

Czy historia zawałów serca w rodzinie zwiększa ryzyko?

Jeśli twój ojciec miał zawał serca w wieku 55 lat, czy to znaczy, że ty też go masz?

„Nie, to nie znaczy, że” — mówi kardiolog UCI Health, dr Shaista Malik , dyrektor medyczny programu UCI Health Preventive Cardiology & Cholesterol Management Program .

„Występowanie w rodzinie przedwczesnych chorób serca jest istotnym czynnikiem ryzyka. Ale, podobnie jak inne czynniki ryzyka, takie jak wysokie ciśnienie krwi , wysoki poziom cukru we krwi lub cholesterol , można go kontrolować poprzez zmianę stylu życia.

Sprawdź: Tensital.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Badanie czynnika ryzyka zawału serca

Niedawne badanie opublikowane w The New England Journal of Medicine rzuca nowe światło na ten temat. Przyjrzano się, w jaki sposób czynniki genetyczne i styl życia przyczyniają się do ryzyka choroby wieńcowej . Jest to wymowne, ponieważ choroba wieńcowa jest główną przyczyną śmierci w kraju.

Badanie było przełomowe, ponieważ zebrało 50 znanych genetycznych markerów ryzyka chorób serca. Wcześniej lekarze wiedzieli, że nie ma jednego genu predykcyjnego, ale nie przeprowadzono badania wielu markerów genetycznych. W badaniu uwzględniono również cztery czynniki zdrowego stylu życia zalecane przez American Heart Association :

Badanie wykazało, że osoby z wysokim genetycznym ryzykiem chorób serca niemal podwoiły ryzyko zdarzenia sercowo-naczyniowego ( zawał serca lub udar ).

Dobrą wiadomością jest to, że osoby te zmniejszyły ryzyko o prawie połowę (46 procent), prowadząc zdrowy tryb życia, co w tym przypadku oznacza przestrzeganie co najmniej trzech z czterech wymienionych powyżej czynników zdrowego stylu życia.

Osoby z mniejszym genetycznym ryzykiem chorób serca podobnie zmniejszają ogólne ryzyko chorób serca, prowadząc zdrowy tryb życia.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Cardiotensive

Badania genetyczne chorób serca

„Nasze rozumienie genetyki szybko się zmienia”, zauważa Malik, która jest także dyrektorem  Susan Samueli Integrative Health Institute . „Nie ma tylko jednego czynnika. Działa wiele genów”.

Przewiduje, że w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat zostanie zidentyfikowanych do 200 markerów genetycznych, aby lepiej zbadać genetyczną predyspozycję do chorób serca.

Prosty test DNA byłby wtedy w stanie dać ci wynik klasyfikujący twoje genetyczne ryzyko chorób serca: niskie, umiarkowane lub wysokie. To badanie przesiewowe można przeprowadzić również w przypadku raka i innych schorzeń.

Malik prowadzi osobne pięcioletnie badanie genetycznego ryzyka sercowo-naczyniowego i wapnia wieńcowego dzięki grantowi w wysokości 3,2 miliona dolarów od National Institutes of Health. Jej badania starają się odpowiedzieć na tak ważne pytania, jak jaki odsetek osób z wysokim ryzykiem genetycznym faktycznie kończy się zdarzeniami sercowo-naczyniowymi, takimi jak zawał serca lub udar.

Więc jakie jest jej zdanie na temat czynników dziedzicznych i stylu życia ?

„Mówi się, że geny ładują broń, ale środowisko pociąga za spust” — mówi Malik. „Wszyscy jesteśmy predysponowani do różnych chorób. Geny te mogą pozostawać uśpione lub być aktywowane przez środowisko, które obejmuje styl życia, stres , a nawet infekcje. Styl życia może mieć dramatyczny wpływ na to, co kiedyś uważaliśmy za nasze genetyczne przeznaczenie”.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Składniki i skład

Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​Cardiotensive to suplement, a nie lek i dzięki temu nie potrzebujesz żadnej recepty.

Cardiotensive dba o układ sercowo-naczyniowy dzięki specjalnej formule, specjalnie zaprojektowanej, aby pomóc regulować ciśnienie krwi.

Wśród składników znajdziemy ekstrakt z głogu , którego głównym zadaniem jest pomoc przy nadciśnieniu, natomiast pestki winogron pomagają utrzymać cholesterol poniżej progu alarmowego, dzięki zatrzymywaniu lipidów we krwi.

Czarna porzeczka to owoc pełen przeciwutleniaczy, prawdziwe panaceum, ponieważ dzięki zawartości polifenoli korzystnie wpływa na serce; inny ważny owoc jagodowy, jagoda , wspiera wszystkie funkcje serca.

To wszystko w małej kapsułce, ale to nie wszystko, ponieważ Cardiotensive rozmieszcza również kwas foliowy , który może obniżać poziom homocysteiny, co naraża na ryzyko chorób serca oraz ekstrakt z liści oliwnych, który zapobiega wzrostom ciśnienia .

Suchy ekstrakt z hibiskusa zwalcza dolegliwości takie jak zawroty głowy, bóle głowy i drętwienie kończyn.

Przypominamy, że Cardiotensive w żaden sposób nie zastępuje działania leków przeciwnadciśnieniowych, jeśli już je wspomaga, a także może być przydatny w celach profilaktycznych .

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Cardiotensive

Korzyści i zalety suplementu Cardiotensive

Suplement ten działa na same przyczyny nadciśnienia , ponieważ chroni ściany naczyń przed miażdżycą: głóg i pestki winogron oczyszczają złogi niepożądanych substancji w organizmie, uwalniając naczynia krwionośne od skurczów wywołanych stresem związanym z nadciśnieniem.

W ten sposób, za pomocą czarnej porzeczki i liści oliwnych, pomaga się uregulować przepływ krwi.

Cardiotensive jest w stanie pomóc zapobiegać wzrostowi ciśnienia krwi , chroniąc przed niebezpiecznymi patologiami, które może wywołać.

Wreszcie wzmacnia serce dzięki jagodom, kwasowi foliowemu i ekstraktowi z hibiskusa: te składniki faktycznie odżywiają mięsień sercowy i normalizują przepływ krwi.

Elastyczność naczyń krwionośnych może być zagrożona przez niektóre pokarmy, w wyniku czego cholesterol gromadzi się coraz bardziej: ekstrakt z liści głogu z Cardiotensive usuwa te płytki.

Nie zapominajmy również, że przyspieszone tętno i zmęczenie naczyniowe powodują stan stresu , który zostanie złagodzony dzięki roślinnemu wkładowi Cardiotensive.

Przyjmowanie suplementu jest również wskazane, jeśli w rodzinie występowały już epizody nadciśnienia tętniczego: osoby, które wiedzą, że mogą być narażone na tę patologię, mogą rozpocząć przyjmowanie kapsułek jeszcze przed wystąpieniem objawów.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Przeciwwskazania

Cardiotensive to produkt bezpieczny , który nie ma szczególnych skutków ubocznych i przeciwwskazań.

Motywacją jest to, że jest to w 100% naturalny suplement , który może być stosowany bez obaw nawet przez osoby starsze.

W pierwszych dwóch tygodniach kuracji rozpoczyna się proces oczyszczania naczyń: żyły zostają oczyszczone z cholesterolu i toksyn, a jednocześnie wzmocnione.

Żaden z tych procesów nie jest niebezpieczny, chyba że jesteś uczulony na któryś ze związków zawartych na liście produktów (który możesz łatwo kontrolować).

Po pierwszym miesiącu cyklu z Cardiotensive dochodzi do przywrócenia światła naczyń krwionośnych wraz z uregulowaniem ciśnienia krwi i stałą, z czasem produkt pomaga poprawić pracę serca , utrzymując ciśnienie pod kontrolą.

Suplement można również bez problemu przyjmować w ramach istniejącej terapii medycznej, aby wzmocnić efekty i wspomóc walkę z nadciśnieniem.

Dawkowanie

Forma kapsułek jest szczególnie praktyczna , ponieważ pozwala szybko zabrać suplement w dowolne miejsce (jeśli jesteś poza domem, możesz również zabrać ze sobą pojedynczą pigułkę w małym pudełeczku lub pudełeczku).

Tabletki są przechowywane w szklanym słoiczku z korkiem , specjalnie zaprojektowanym w celu ich ochrony, ale nadal zaleca się przechowywanie opakowania w pomieszczeniu, z dala od światła słonecznego.

Czas trwania kuracji jest indywidualny i zawsze musi być dostosowany do osobistych uwarunkowań.

Chociaż produkt ten stanowi ważne wsparcie w walce z nadciśnieniem tętniczym , oczywiście nie jest w stanie zdziałać cudów.

Według danych, dzisiaj na nadciśnienie choruje trzy razy więcej osób niż trzydzieści lat temu: jest to niepokojący obraz, na który zdaniem specjalistów w dużej mierze wpływa współczesny styl życia.

Dlatego najlepsze wyniki z Cardiotensive uzyskuje się poprzez włączenie go do dobrej diety i jak najzdrowszego stylu życia.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Cardiotensive

Recenzje i opinie o suplemencie Cardiotensive

Zebrane opinie wskazują, że większości klientów, którzy wybrali Cardiotensiveudało się znacząco poprawić swoją kondycję .

Na forach zdrowotnych klienci, którzy spróbowali suplementu, dyskutowali o jego konkretnych efektach.

Całe zdrowie organizmu zyskało. Wielu z tych, którzy regularnie przyjmują kapsułki Cardiotensive, cierpi już od jakiegoś czasu na nadciśnienie i szukało suplementu wspomagającego plan terapeutyczny.

Dużą popularnością cieszyła się również formuła Cardiotensive, ponieważ kapsułki są naprawdę łatwe w przyjmowaniu.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Gdzie kupić i jaka cena

Cardiotensive to ekskluzywny produkt , którego nie można znaleźć na rynku w farmacjach.

Ten suplement najnowszej generacji w kapsułkach można znaleźć w Internecie, ale nadal zalecamy robienie tego tylko na oficjalnej stronie internetowej Cardiotensive : powodem jest to, że jest wiele produktów wytwarzanych online, często sprzedawanych z wyższą ceną.

Z oficjalnej strony produktu można bezpiecznie złożyć zamówienie , pozostawiając kilka danych w formularzu, który posłuży do kontaktu telefonicznego operatora.

Z tym ostatnim zostaną określone szczegóły zamówienia oraz metody płatności, wśród których znajduje się również płatność za pobraniem, szczególnie bezpieczna, ponieważ płacisz dopiero przy odbiorze przesyłki.

Szybka wysyłka jest zawsze bezpłatna, a kupowanie na oficjalnej stronie Cardiotensive jest wygodne także z innego powodu: często pojawiają się naprawdę wygodne oferty , takie jak ta, która pozwala zamówić suplement po obniżonej cenie -50%.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

 | Website

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz