Cystenon, Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Cystenon to fitoterapeutyczny suplement diety , którego substancją czynną jest substancja pochodzenia roślinnego .
Ten produkt jako jedyny na rynku oferuje skuteczną, zdrową i sformułowaną fitoterapię w celu wyeliminowania zapalenia pęcherza moczowego w skuteczny, naturalny i bezpieczny sposób.

Co to jest zapalenie pęcherza moczowego?

Zapalenie pęcherza moczowego jest powszechnym rodzajem zakażenia dróg moczowych (ZUM), które powoduje zapalenie pęcherza. Najczęściej występuje u kobiet, chociaż może dotyczyć również mężczyzn. Zwykle stan ten jest bardziej irytujący niż powodem do niepokoju, a jeśli jest łagodny, może nawet ustąpić sam.

Jednak u niektórych osób występują nawracające epizody zapalenia pęcherza moczowego, które mogą wymagać regularnego leczenia i istnieje prawdopodobieństwo, że zapalenie pęcherza moczowego może prowadzić do zakażenia nerek. Zawsze ważne jest, aby porozmawiać z farmaceutą lub lekarzem rodzinnym o swoich objawach i dostępnym leczeniu.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jakie są objawy zapalenia pęcherza moczowego?

Objawy zapalenia pęcherza obejmują:

 • Ból, kłucie i pieczenie podczas oddawania moczu
 • Konieczność częstego oddawania moczu
 • Konieczność pilnego oddania moczu, ale uwalniana jest tylko niewielka ilość moczu
 • Mocz jest ciemny, mętny i ma intensywny zapach
 • Ślady krwi w moczu
 • Ból w dolnej części brzucha
 • Złe samopoczucie, ból, zmęczenie lub gorączka

Dzieci mogą również rozwinąć zapalenie pęcherza moczowego i inne ZUM; jednak może być trudno zdecydować, czy to jest to, co mają, ponieważ objawy można odrzucić jako robactwo żołądkowe lub grypę.

Objawy zapalenia pęcherza moczowego u dzieci obejmują:

 • Wysoka temperatura
 • Uczucie osłabienia i zmęczenia
 • Drażliwość
 • Zmniejszony apetyt
 • Wymioty
 • Ból podczas oddawania moczu
 • Częstsze oddawanie moczu
 • Ból brzucha
 • Sprawdź też: Cariovico.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jak masz zapalenie pęcherza moczowego?

Zapalenie pęcherza moczowego i inne ZUM są spowodowane głównie przez bakterie dostające się do dróg moczowych i powodujące infekcję. U kobiet cewka moczowa, rurka, która odprowadza mocz z pęcherza na zewnątrz ciała, znajduje się bardzo blisko odbytu, dzięki czemu bakterie mogą być łatwo przenoszone. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz rozwinąć zapalenie pęcherza,  przeczytaj nasz przewodnik po przyczynach zapalenia pęcherza .

Czy można dostać zapalenia pęcherza podczas ciąży?

Tak, jeśli jesteś w ciąży i myślisz, że masz zapalenie pęcherza moczowego i masz jakiekolwiek objawy, powinnaś jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Zapalenie pęcherza często występuje w czasie ciąży, ponieważ zmiana hormonów może wpływać na naturalną równowagę bakterii w pochwie. W miarę jak dziecko rośnie, zwiększa się nacisk wywierany na pęcherz moczowy, co może uniemożliwić całkowite opróżnienie pęcherza podczas pójścia do toalety.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Jak działa Cystenon

Stosowanie suplementu Cystenon jest szczególnie odpowiednie w profilaktyce i leczeniu zapalenia pęcherza moczowego wszystkich typów. Działa skutecznie, bezpiecznie i szybko, dzięki całkowicie oryginalnemu składowi i ochronie 360° dla Twojego ciała w zdrowy sposób.

Suplement ten zwalcza szkodliwe bakterie nie zabijając ich bezpośrednio, ale naturalnie wydalając je z pęcherza, dzięki obecności w składnikach D-mannozy, naturalnego antybiotyku pozyskiwanego z żurawiny.

Ta ostatnia natychmiast dostaje się do krwioobiegu, a po fizjologicznym usunięciu przez nerki i dotarciu do pęcherza moczowego oczyszcza komórki cewki moczowej z bakterii ( szczególnie E. coli ), które wcześniej przylegały do ​​powierzchni ścian cewki moczowej .

Cystenon podniesie również obronę immunologiczną błony śluzowej pęcherza , tworząc środowisko wrogie dla rozprzestrzeniania się bakterii poprzez wydalanie ich przez drogi moczowe .

Składniki suplementu Cystenon

Jak już wspomniano powyżej, Cystenon zawiera tylko i wyłącznie całkowicie naturalne składniki, przyjrzyjmy się im szczegółowo poniżej.

 • D-mannoza

Zawarty w jagodach składnik ten sprawi, że szkodliwe bakterie przylgną do siebie zamiast do ścian cewki moczowej, eliminując je poprzez fizjologiczne wydalanie moczu. Cystenon zawiera znaczną ilość D-mannozy , ponieważ ta naturalnie zawarta w jagodach jest niedostatecznie lub zbyt wolno przyswajana przez ludzki organizm.

Liście te, używane od setek lat przez starożytną rdzenną społeczność Afryki Południowej, mają wśród swoich głównych właściwości właściwości odtruwające i przeciwzapalne , szczególnie wskazane we wszystkich postaciach zapalenia pęcherza moczowego .

 • amerykańska żurawina

Wysokiej jakości owoc, który jest dość znany ze swoich korzystnych właściwości w zapobieganiu i leczeniu problemów z układem moczowym. Indianie amerykańscy używali go mądrze, aby promować drenaż i znacznie szybciej i skuteczniej usuwać bakterie chorobotwórcze z organizmu.

 • Cynk

Bogaty w cenny minerał, taki jak cynk, Cystenon pomoże Twojemu organizmowi wzmocnić jego obronę immunologiczną przed zapaleniem pęcherza moczowego, zapewniając silne , całkowicie naturalne działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne .

 • Kwiat hibiskusa

Kojący kwiat, który dzięki kwasom (szczawiowym, cytrynowym i skorbinowym) działa moczopędnie i antyseptycznie na organizm, pomoże wydalić mocz i zapobiegnie ewentualnym infekcjom dróg moczowych.

Dlaczego i kiedy stosować Cystenon

Cystenon jest wskazany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn , produkt ten może być bardzo pomocny, gdy tylko pojawią się pierwsze objawy zapalenia pęcherza moczowego, a zwłaszcza dla osób, które są niestety predysponowane do okresowych i dokuczliwych stanów zapalnych pęcherza spowodowanych problemami jelitowymi, wcześniejszymi zaburzeniami, które osłabionym układem odpornościowym lub u osób, u których niestety cyklicznie występują infekcje dróg moczowych spowodowane cechami strukturalnymi organizmu.

Na podstawie zaktualizowanych statystyk stwierdzono, że kobiety są znacznie bardziej podatne na zachorowanie na zapalenie pęcherza moczowego , zwłaszcza ze względu na ich budowę anatomiczną i właśnie w takich przypadkach Cystenon jest bardzo przydatny , w połączeniu ze zdrowym stylem życia i stałą intymnością higiena, uchroni Cię przed okresowymi i dokuczliwymi infekcjami. W naturalny sposób zachowa również Twój organizm, chroniąc prawidłowe funkcjonowanie innych ważnych narządów układu moczowego, takich jak nerki i cewka moczowa.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Recenzje i opinie klientów Cystenon

 • Sara

„Od dłuższego czasu cierpiałam na przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego, w szczególności odczuwałam silne pieczenie i dyskomfort w fazie oddawania moczu, próbowałam różnych produktów dostępnych na rynku, ale powodowały one u mnie częste i niepożądane skutki uboczne. Od mojej serdecznej przyjaciółki dowiedziałam się o Cystenon, która dzięki całkowicie naturalnemu składowi pomogła mi w ciągu kilku dni bez przeciwwskazań rozwiązać moje przedłużające się i dokuczliwe cierpienie, gorąco polecam!”

 • Maria

„Często odczuwałam ból po kochaniu się z moim chłopakiem, a kiedy jadłam pewne rodzaje pokarmów na bazie kwasu (nawet w małych ilościach), czułam pieczenie i oddawałam mocz w małych ilościach w porównaniu do normalnych. Cystenon poznałam za pośrednictwem mediów społecznościowych i po wypełnieniu kwestionariusza na stronie, niezwłocznie skontaktował się ze mną sztab ekspertów, którzy dokładnie doradzili mi terminy i sposoby podawania w oparciu o mój przypadek. W ciągu kilku dni jestem całkowicie wyleczona, ośmielę się powiedzieć, że odrodziłam się, rezultaty są widoczne, teraz mogę spokojnie cieszyć się aktywnością seksualną, a bakteryjne zapalenie pęcherza moczowego, na które cierpiałam, jest tylko złym i irytującym wspomnieniem.”

Cena i gdzie to kupić

Cystenon można kupić wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej w cenie -50% .

Ten suplement jest sprzedawany wyłącznie online, aby mieć absolutną pewność, że klienci nie kupią przez pomyłkę fałszywego produktu imitującego oryginalny produkt.

Jeśli chcesz skorzystać z dobroczynnych i autentycznych właściwości Cystenon w jak najkorzystniejszej cenie, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dedykowanej stronie internetowej , a następnie bezpłatnie skontaktuje się z Tobą zespół ekspertów, który wymieni metody najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb wymagania dotyczące przyjmowania tego produktu.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Dodaj komentarz