Erogen X, Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Erogen X można naprawdę uznać za rewolucyjny produkt , nową formułę, która nie tylko obiecuje, ale faktycznie odnosi sukces w swoim zamiarze zwiększenia długości penisa.

Wbrew temu, co zwykle się mówi, rozmiar ma znaczenie i jest to rzecz obiektywna, a raczej naukowa.

W rzeczywistości wykazano, że męski narząd mniejszy niż 14 cm nie jest w stanie dotrzeć do żeńskich stref erogennych iz tego powodu nie jest w stanie przeprowadzić prawidłowej stymulacji, która prowadzi żeński odpowiednik do osiągnięcia przyjemności.

Dzięki Erogen X zostaną rozwiązane nie tylko problemy związane z rozmiarem , ale także z tym, co się z tym wiąże, czyli problemy z poczuciem własnej wartości czy cierpienie psychiczne mężczyzn, ale przede wszystkim, jak wynika z badań, kobiet, które nie są w stanie uzyskać satysfakcji seksualnej w związkach ze swoimi partnerami są najbardziej skłonni do zdrady.

Inne rozwiązania, takie jak wykonywanie określonych ćwiczeń fizycznych czy masaże, mogą okazać się mniej skuteczne niż Erogen X.

Czy rozmiar penisa wpływa na płodność?

W 2021 roku badanie opublikowane w Translational Andrology and Urology wykazało korelację między niepłodnością a krótszą „rozciągniętą długością prącia”. Ale czy naprawdę trudniej jest zajść w ciążę, jeśli ma się mniejszego penisa? Krótka odpowiedź brzmi: nie. Badanie wymaga szerszego kontekstu — przyjrzyjmy się zatem bliżej związkowi między rozmiarem penisa a płodnością.

Kluczowe dania na wynos

  • Rozmiar penisa i płodność mogą być ze sobą skorelowane, ale związek jest pośredni — oba są zależne między innymi od poziomu testosteronu . Ludzie z penisami dowolnej długości, szerokości i kształtu mają naturalnie dzieci.
  • Jest mało prawdopodobne, aby wielkość jąder wpływała na płodność, z wyjątkiem przypadków zaniku jąder (skurczu).
  • Sprawdź Też: Proctotivo.

Badania dotyczące rozmiaru penisa i płodności są mieszane

Autorzy badania podkreśleni powyżej wyjaśniają, że wyniki nie sugerują , że mężczyźni z mniejszymi penisami mają zmniejszoną płodność lub że mężczyźni z niepłodnością mają zmniejszoną długość prącia. W badaniu zauważono słaby związek między poziomem testosteronu u dorosłych a rozmiarem prącia oraz niewielką różnicę wynoszącą 1,1 centymetra między średnią długością prącia u płodnych i niepłodnych mężczyzn.

Badania mają wiele ograniczeń. Badana grupa mężczyzn była niewielka, nie była randomizowana i prowadzona retrospektywnie. Nie uwzględnia różnic w populacjach, rasie i pochodzeniu etnicznym. Autorzy wysunęli teorię, że niższa płodność i krótsza długość prącia były w rzeczywistości objawami głównego problemu, którym był niższy poziom testosteronu.

Obecnie nie ma dalszych badań łączących rozmiar penisa i płodność. A ludzie z penisami każdej długości, szerokości i kształtu mają naturalnie dzieci.

erogen x

Co wpływa na rozmiar penisa?

Uważa się, że rozmiar penisa jest głównie genetyczny. To nie jest tylko odziedziczone po twoim ojcu; to unikalna kombinacja genów otrzymana od obojga rodziców. (Rodzeństwo płci męskiej może mieć penisy o różnej wielkości, ponieważ dziedziczą inną kombinację chromosomów). chromosom X — który określa rozmiar prącia.

Co jeszcze wpływa na rozmiar penisa lub może powodować mały penis? Jeśli androgeny , grupa hormonów płciowych , w tym testosteron, są niskie w miarę wzrostu płodu lub płód ma nieprawidłową funkcję podwzgórza lub przysadki mózgowej, może to zahamować wzrost prącia . 

Niektóre rzadkie choroby genetyczne mogą wpływać na rozmiar penisa i płodność, w tym zespół Kallmanna i zespół Klinefeltera .

Opóźnione dojrzewanie może stanowić problem dla niektórych dzieci, ponieważ ich penis może wydawać się mniejszy niż ich rówieśnicy. Jednak większość nastolatków doświadczających opóźnionego zrywu wzrostu dogania innych w swoim wieku przed ukończeniem 18 roku życia.

Ogólnie rzecz biorąc, niewiele możesz zrobić, aby kontrolować rozmiar swojego penisa. Czynniki takie jak kształt ciała i ilość tkanki tłuszczowej, a także ilość posiadanych włosów łonowych mogą sprawić, że Twój penis będzie wydawał się większy lub mniejszy, bez wpływu na rzeczywisty rozmiar.

Czy penis zmniejsza się z wiekiem?

Penis tak naprawdę nie kurczy się z wiekiem. Jednak może wyglądać i wydawać się nieco mniejszy, gdy jest wyprostowany.

Penis składa się z gąbczastej tkanki, a krew wpływająca do tej tkanki jest tym, co tworzy erekcję. Dlatego przepływ krwi do penisa jest jednym z czynników, który określa wielkość erekcji. Wraz z wiekiem istnieje większe prawdopodobieństwo odkładania się tłuszczu w naszych tętnicach, zmniejszając przepływ krwi i rozmiar penisa, gdy jest twardy.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na wielkość erekcji jest testosteron. Testosteron również spada naturalnie wraz z wiekiem, potencjalnie wpływając na to, jak ciężko możesz się dostać. 

Co to jest Erogen X

Ten żel został przetestowany klinicznie i okazał się odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku.

Zwykle mężczyźni, którzy go stosują, ponieważ mają problemy z członkiem, który uważa za zbyt mały i przez to niezdolni do zadowolenia partnerki, dla tych, którzy mają problemy z wczesną lub krótkotrwałą erekcją lub po prostu dla tych, którzy chcieliby powiększyć rozmiar swojego penisa aby był bardziej wydajny.

Działanie Erogen X odbywa się na trzech różnych płaszczyznach:

  1. Popraw przepływ krwi . Ściany naczyń krwionośnych w penisie stają się mniej rozciągnięte, co pozwala krwi krążyć płynniej i wydajniej. Rezultatem jest możliwość ułatwienia erekcji i zwiększenia rozmiaru o około 7,5 cm.
  2. Rozszerza naczynia krwionośne . Naczynia krwionośne stają się mniej sztywne i bardziej elastyczne, co zwiększa objętość członka.
  3. Zwiększa objętość ciał jamistych . Zwiększa rozmiar penisa i wydłuża erekcję.

Składniki

Erogen X to żel, który posiada w 100% naturalny skład z roślinnymi i przede wszystkim wysokiej jakości składnikami.

I właśnie ten szczegół, a mianowicie to, że zawiera składniki pochodzenia biologicznego, sprawia, że ​​ten produkt jest inny i pod pewnymi względami lepszy od produktów chemicznych, które w ostatecznym rozrachunku mogą przynieść więcej problemów niż korzyści.

Składniki, które tworzą Erogen X to:

  • Żeń-szeń. Służy do zwiększenia ilości krwi dostarczanej do penisa, gdy jest on podekscytowany, dzięki czemu może stać się bardziej masywny, choć stopniowo, i mieć silną erekcję.
  • gliceryna . Pozwala na posiadanie wielu relacji bez konieczności długich przerw między jednym a drugim.
  • sorbitol . Zwiększa wrażliwość skóry prącia i moszny tak, aby umożliwić długotrwałe i znacznie intensywniejsze orgazmy.
  • Mleczan mentylu . Jest to składnik, który oddziałuje na ciała jamiste i prowadzi do zwiększenia produkcji testosteronu.
erogenx

Korzyści z Erogenu X:

Niektóre z korzyści, jakie niesie za sobą stosowanie Erogen X zostały już wymienione.

Z pewnością to, co najbardziej rzuca się w oczy użytkowniczce, ale nie tylko, to zwiększenie rozmiaru i obwodu członka, który mógłby wydłużyć się o około 7,5 cm.

Inne korzyści z pewnością dotyczą erekcji, która jest znacznie trwalsza i intensywniejsza bez uwzględnienia poprawy w relacjach, które stają się dłuższe i można je powtarzać bez konieczności robienia bardzo długich przerw.

Poza korzyściami fizycznymi nie można zapominać o korzyściach psychicznych , ponieważ możliwość doprowadzenia partnerki do satysfakcji seksualnej ma pozytywny wpływ na postrzeganie siebie przez mężczyznę i jego poczucie własnej wartości.

Wracając do wspomnianych na początku badań, możliwość posiadania satysfakcjonujących relacji zmniejsza ryzyko zdrady ze strony partnerów.
Dodajmy jeszcze, że to powiększanie penisa odbywa się w sposób całkowicie bezpieczny, łatwy i szybki.

Jak działa żel Erogen X:

Żel ten wpływa na wielkość i czas trwania stosunku i jest przydatny dla mężczyzn w każdym wieku, działając inaczej w zależności od tego, jakie są ich problemy seksualne.

Podobnie jak w przypadku wielu produktów, nie można myśleć o uzyskaniu widocznych rezultatów po jednej aplikacji, ale istnieje potrzeba prawdziwej kuracji, która wymaga więcej czasu i ciągłej aplikacji.

Jak używać? Wskazówki dotyczące dawkowania

Jak każdy inny rodzaj kremu, po prostu rozprowadź żel bezpośrednio na penisie i masuj dotknięty obszar okrężnymi ruchami.

Erogen X należy aplikować 2 razy dziennie na około 20-30 minut przed stosunkiem płciowym lub masturbacją.

Po rozprowadzeniu żelu nie trzeba go prać, ponieważ nie brudzi ubrań i pościeli.

W każdym razie wewnątrz każdego opakowania można znaleźć ulotkę, w której opisane są wszystkie metody aplikacji.

W przeciwieństwie do wielu innych podobnych produktów, Erogen X jest produktem, który naprawdę działa , ponieważ nie tylko obiecuje korzyści, ale faktycznie przynosi pozytywne ulepszenia dla ciała i umysłu.

Efekty gwarantowane, o ile zabieg prowadzony jest ze stałością i ciągłością.
Poprawę można zauważyć już po pierwszych aplikacjach, jednak aby w pełni cieszyć się korzyściami, jakie może przynieść ten żel, trzeba jeszcze trochę poczekać.

Przeciwwskazania:

Ponieważ jest to produkt w 100% naturalny, nie stwierdzono żadnych negatywnych skutków ubocznych ani przeciwwskazań nawet po pewnym czasie od pierwszych aplikacji.

Jest to z pewnością kolejny powód, dla którego Erogen X jest uważany za jeden z najlepszych produktów w swojej dziedzinie w porównaniu z innymi rywalami, którzy zamiast tego mogą być szkodliwi.

Oprócz przeprowadzonych badań, brak negatywnych skutków ubocznych i przeciwwskazań potwierdzają ci sami klienci, którzy wypróbowali żel i opublikowali własną recenzję online .

erogen x

Recenzje i opinie klientów Erogen X:

Jednym z narzędzi najczęściej używanych przez ludzi, aby zrozumieć, czy produkt działa, czy nie, jest czytanie opinii, które inne osoby publikują online na specjalistycznych forach lub na innych typach stron, w których poprzez swoje referencje opowiadają o swoich doświadczeniach z Erogen X i robią też małą recenzję tego.

Przeprowadzając małe badania w Internecie, można znaleźć kilka komentarzy, które są w większości pozytywne.

Nawet ci, którzy początkowo wydawali się bardzo sceptycznie nastawieni do produktu, po spróbowaniu stwierdzili, że jest to coś naprawdę skutecznego.

Mężczyźni, którzy są tymi, którzy go używają, mogli doświadczyć tego braku skutków ubocznych, a także docenili łatwość, z jaką jest stosowany.
Nawet kobiety w niektórych przypadkach wydały więcej niż pozytywne opinie, podkreślając, w jaki sposób one również skorzystały z pozytywnego wpływu, jaki Erogen X wywarł na ich partnerki.

Gdzie kupić Erogen X i oficjalna strona internetowa:

Warto wiedzieć, że w tej chwili Erogen X nie można kupić w aptekach, a jedynie na oficjalnej stronie internetowej dystrybutora.

Dzieje się tak dlatego, że gdyby znalazł się w sprzedaży na innej stronie lub w jakiejś aptece, mógłby to być podobny, ale nie oryginalny produkt i mieć efekty, które nie są gwarantowane przez Erogen X.

Procedura zakupu jest bardzo prosta i musi zostać przeprowadzona w całości na oficjalnej stronie internetowej, na której znajduje się formularz, który należy wypełnić.
Gdy już to zrobisz, wystarczy zdecydować o sposobie dostawy oraz sposobie płatności i gotowe, wystarczy już tylko wygodnie czekać na przesyłkę w Twoim domu.

Cena:

Również w tym przypadku jedyną ceną , którą można uznać za wiarygodną, ​​jest cena znaleziona na oficjalnej stronie internetowej, uważaj na ceny widoczne na stronach internetowych osób trzecich lub ewentualnie w aptekach.

Cena ustalona przez producenta jest proporcjonalna do jakości sprzedawanego przez niego produktu i korzyści, jakie ze sobą niesie.

Czasami prezentowane są oferty , dzięki którym można kupić Erogen X w bardzo korzystnej cenie.

 | Website

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

2 komentarze do “Erogen X, Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić”

Dodaj komentarz