Proctotivo – Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Tabletki Proctotivo mogą pomóc pokonaniu impotencji u mężczyzn. W dzisiejszych czasach seks odgrywa ważną rolę nie tylko w życiu pary, ale także samego mężczyzny, dlatego jego brak wpływa na stan emocjonalny mężczyzny i jego zdrowie. Jeśli masz męski problem zdrowotny, możesz sobie z nim poradzić w mgnieniu oka.

Przyjrzyjmy się bliżej opisowi Proctotivo, poznając cenę, skutki uboczne i wskazania suplementu w jednym artykule.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Problemy z wytryskiem

Czas od zainicjowania intymności do ostatecznego wytrysku jest różny u poszczególnych osób; ten okres jest znany jako czas utajenia wytrysku. Staje się problemem, gdy mężczyzna lub jego partnerka odczuwają niepokój z powodu opóźnienia wytrysku. Istnieją trzy główne problemy związane z wytryskiem: przedwczesny wytrysk, wytrysk opóźniony i wytrysk wsteczny.

Sprawdź: HugeEffect.

Przedwczesny wytrysk

Charakteryzuje się krótkim czasem utajenia wytrysku. Mężczyzna wytryskuje zbyt wcześnie podczas stosunku płciowego, zwykle w ciągu 30 sekund od rozpoczęcia intymności seksualnej. Stan ten może wpływać na zdolność mężczyzny do pozostawania w satysfakcjonujących, długotrwałych związkach i jest to najczęstszy problem z wytryskiem.

Przyczyny psychologiczne, takie jak depresja, stres, niepokój związany z wydajnością i problemy z relacjami, mogą powodować ten stan. Przyczyny fizyczne, takie jak problemy z prostatą lub tarczycą, mogą również powodować przedwczesny wytrysk, podobnie jak przepisane leki na istniejące problemy zdrowotne. Terapia przechodzi długą drogę w leczeniu przyczyn psychologicznych.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Opóźniony wytrysk

W tym przypadku czas utajenia wytrysku jest bardzo długi. Mężczyzna doświadcza długiego opóźnienia przed wytryskiem podczas stosunku płciowego, aw niektórych przypadkach może w ogóle nie być w stanie wytrysku, pomimo normalnej erekcji.

Problemy fizyczne, takie jak cukrzyca, urazy rdzenia kręgowego, stwardnienie rozsiane, operacja pęcherza moczowego, operacja gruczołu krokowego, a także zaawansowany wiek mogą być odpowiedzialne za opóźniony wytrysk. Problem mogą również powodować leki przeciwdepresyjne zwane selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), leki przeciwpsychotyczne, leki zwiotczające mięśnie, leki na nadciśnienie i środki przeciwbólowe. Pomocne może być przejście na inny lek.

Powody psychologiczne, takie jak wczesna trauma seksualna związana z wykorzystywaniem dzieci, surowe wychowanie, depresja, lęk, lęk przed sprawnością seksualną, stres w związku lub ogólnie stres, mogą również powodować opóźniony wytrysk. Poradnictwo i terapia pomogą poradzić sobie z chorobą.

Wsteczny wytrysk

Podczas gdy problemy z przedwczesnym i opóźnionym wytryskiem są powszechne, wytrysk wsteczny jest rzadki. Jest to stan chorobowy, w którym nasienie cofa się do pęcherza, a nie do przodu przez cewkę moczową.

Szyjka pęcherza powinna idealnie zamknąć się w momencie orgazmu, ale uszkodzenie mięśni lub nerwów może temu zapobiec. Prowadzi to do wytrysku wstecznego. Głównym objawem jest mętny mocz wydzielany po stosunku płciowym.

Stan ten nie utrudnia samcowi czerpania przyjemności ze stosunku płciowego. Nie ma to również złego wpływu na zdrowie mężczyzny, ale powoduje bezpłodność mężczyzny. W związku z tym leczenie jest wymagane tylko wtedy, gdy mężczyzna stara się o dziecko ze swoją partnerką. Najczęstszym sposobem radzenia sobie z wytryskiem wstecznym jest sztuczne zapłodnienie lub zapłodnienie in vitro.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Co to jest Proctotivo i w jakim celu się go stosuje

Proctotivo to innowacyjny suplement na zwiększenie męskiej potencji i zapobieganie impotencji . Remedium dostępne jest w postaci jasnobrązowych tabletek pochodzenia całkowicie roślinnego, które gwarantują jakość i długotrwały efekt. Również wielu mężczyzn przyciąga brak skutków ubocznych i przeciwwskazań .

Tabletki dla mężczyzn pomagają rozwiązać problemy z potencją, pobudzić męskie libido i erekcję w ciągu kilku dni.

Istnieje wiele opinii stwierdzających, że Proctotivo naprawdę działa . Aby uzyskać pełne działanie suplementu, wymagana jest pełna kuracja. Należy również przestrzegać instrukcji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania oraz dawkowania . Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł poniżej.

Wskazania do stosowania

Jeśli nie zwraca się uwagi na leczenie zapalenia gruczołu krokowego i zaburzeń erekcji, nie tylko objawy nasilają się z czasem, ale także ogólny stan mężczyzny może znacznie się pogorszyć. Z tego powodu eksperci zalecają, aby nie opóźniać leczenia.

Wskazania do stosowania Proctotivo są następujące:

 • brak pobudzenia narządów miednicy przed seksem;
 • brak orgazmu;
 • osłabienie męskiego libido;
 • powolna erekcja przed seksem;
 • przedwczesny wytrysk;
 • niemożność uprawiania seksu z wytryskiem;
 • przytępione orgazmy;
 • brak regularnego życia seksualnego;
 • Zmęczenie fizyczne i psychiczne, niestabilny stan psychiczny i emocjonalny ze słabą erekcją;

Proctotivo dla mężczyzn jest zalecany jako środek zapobiegawczy dla każdego, kto ukończył 35 rok życia. Coraz częściej eksperci odpowiadają, że impotencja gwałtownie rośnie w kraju. Profilaktyka pozwoli uniknąć wszystkich powyższych objawów w przyszłości.

Naturalne składniki produktu pomagają mężczyźnie w krótkim czasie dojść do siebie, bez konieczności czekania na pełną kurację. Z tego powodu jest przepisywany jako suplement.

Proctotivo ma kilka zalet:

 • Uwolnij zmęczenie;
 • przywrócenie erekcji na stałe;
 • długotrwały efekt skumulowany;
 • Zwiększone libido;
 • poprawić produkcję testosteronu;
 • silny, żywy i długotrwały orgazm;
 • wzmocnić organizm;
 • możliwość łączenia leku z alkoholem w małych dawkach.

Przed przepisaniem suplementu wskazane jest poddanie się pełnemu badaniu w celu ustalenia przyczyny zaburzeń erekcji.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Składniki – Składniki aktywne

Wszystkie składniki zawarte w Proctotivo są pochodzenia roślinnego. Dzięki temu nadaje się dla osób w każdym wieku, o różnej budowie ciała i wadze.

Skład Proctotivo podano poniżej:

SkładnikiDziałanie
Ziemskie plemięRoślina tybetańska używana od kilku lat w Tybecie jako środek aktywujący. Pomaga przywrócić funkcje seksualne i jest stosowany w leczeniu chorób skóry. Jego pierwiastki śladowe pomagają zwiększyć libido i ukrwienie narządów miednicy. Wszystkie te działania składają się na zwiększenie długości życia seksualnego mężczyzny.
Czerwony korzeńSkładnik zapewnia długotrwałą erekcję, wytrzymałość u starszych mężczyzn oraz ukrwienie narządów płciowych. Takie działanie prowadzi do niesamowitych i długotrwałych orgazmów. Składnik aktywny pomaga również w walce z zapaleniem gruczołu krokowego.
Nasiona szafranuSkładnik roślinny pełni kilka głównych funkcji: jego działanie wydłuża okres utajonego wytrysku u mężczyzn, a także pomaga w przyswajaniu wszystkich składników odżywczych w organizmie. Źródło przeciwutleniaczy zapobiega przedwczesnemu starzeniu i przyspiesza wchłanianie innych składników.
EpimediumPopraw libido i potencję. Składnik roślinny odpowiada za produkcję męskiego hormonu.
L-argininaSkładnik aktywny promujący budowę nowych związków białkowych. W rezultacie liczba męskich komórek rozrodczych tylko wzrasta.
KeratynaUtrzymuje napięcie ciała i optymalny poziom męskich hormonów w organizmie.
TagowanieAfrodyzjak, który prowadzi do pożądania seksualnego. Jego ciągłe stosowanie stymuluje eliminację toksycznych i szkodliwych substancji oraz zmniejsza poziom stresu.

Ulotka dla pacjenta Proctotivo, ulotka

Jak stosować Proctotivo opisano w instrukcji użycia dołączonej do leku w opakowaniu. Tylko postępując zgodnie z instrukcjami, możesz uzyskać najlepsze wyniki z kapsułek.

Zgodnie z ulotką Proctotivo zasady stosowania są następujące:

 1. Przyjmować 1 tabletkę na pół godziny przed stosunkiem płciowym. Połknąć, nie gryźć.
 2. Suplement należy popijać dużą ilością zimnej wody.
 3. Sekretem leczenia jest regularne stosowanie leku. Tylko przy systematycznym przyjmowaniu tabletek kuracja będzie skuteczna.

Specjaliści zalecają zaprzestanie spożywania alkoholu i innych złych nawyków podczas przyjmowania leku. Zwiększy to skuteczność leczenia.

Czas trwania kuracji wynosi 1 miesiąc. Po przerwie trwającej 2-3 tygodnie tabletki można przyjąć ponownie.

Proctotivo Przeciwwskazania i skutki uboczne

Chociaż Proctotivo jest produktem całkowicie ziołowym, należy go przyjmować ostrożnie, po zbadaniu wszystkich przeciwwskazań. Jest ich niewiele, ale wszystkie są ważne.

Przeciwwskazania Proctotivo:

 • ciężka choroba sercowo-naczyniowa;
 • niewydolność nerek;
 • dzieci poniżej 18 roku życia;
 • nietolerancja składników, alergia na substancje roślinne.

Nie stwierdzono skutków ubocznych Proctotivo. Jeśli źle się czujesz, prawdopodobnie wystąpiła reakcja alergiczna. Musisz przejść kontrolę alergenową w klinice.

Jeśli wystąpią działania niepożądane lub poczujesz, że Twój stan się pogarsza, przerwij przyjmowanie tabletek. Jeśli ogólne samopoczucie nie ulegnie poprawie, skontaktuj się z lekarzem.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Opinie i specjaliści Proctotivo

Proctotivo był badany w wielu krajach europejskich, w tym w Stanach Zjednoczonych. Udowodniono, że ma korzystny wpływ na organizm człowieka.

Raport medyczny na temat Proctotivo stwierdza:

 • 97% pacjentów odczuwa wzrost erekcji;
 • u 97% mężczyzn – bez skutków ubocznych;
 • 87% całkowitego pozbycie się zaburzeń erekcji podczas leczenia.

Mężczyźni biorący udział w badaniu medycznym byli w wieku od 18 do 65 lat.

Cena Proctotivo w aptece, Amazonie i oficjalnej stronie internetowej

Dzięki odmowie współpracy producenta z innymi sprzedawcami, pośrednikom udało się uzyskać najlepszą możliwą cenę za tabletki dla konsumentów . Teraz na ten suplement może sobie pozwolić każdy mężczyzna cierpiący na zaburzenia erekcji lub przechodzący profilaktykę.

Koszt suplementu jest kontrolowany, a na oficjalnej stronie często pojawiają się rabaty i promocje . Możesz je wykorzystać do zakupu produktu na korzystnych warunkach. Proctotivo ma aktualną cenę -50%.

>>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<<

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

3 komentarze do “Proctotivo – Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić”

Dodaj komentarz