Vitetabs, Czy działa? Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Vitetabs Fibroblast to wyjątkowy naturalny suplement diety o doskonałych właściwościach przeciwstarzeniowych i prozdrowotnych. Ta formuła, opracowana przez ekspertów ds. zdrowia w postaci tabletek musujących, działa regenerująco na cały organizm, zwalczając oznaki starzenia i usuwając pierwotną przyczynę wielu problemów zdrowotnych. Według ekspertów ds. urody i zdrowia, Vitetabs oferuje zdrowszą alternatywę dla odwrócenia wieku biologicznego człowieka. Wykonany z organicznych czystych składników oraz niezbędnych witamin i minerałów, Vitetabs promuje młodzieńczy, młodszy wygląd i zdrowe ciało.

Jak zmienia się skóra z wiekiem?

Starzenie dotyczy wszystkich trzech warstw skóry (naskórka, skóry właściwej i warstwy podskórnej), a także tkanki łącznej w każdej warstwie, która zawiera kolagen i elastynę.

Skutki starzenia się skóry to:

 • Ścieńczenie naskórka i skóry właściwej, przez co skóra staje się bardziej przezroczysta, jaśniejsza i bardziej podatna na uszkodzenia.
 • Rozrzedzenie podskórnych ochronnych warstw tłuszczu, przez co skóra jest bardziej podatna na urazy i zmiany temperatury. Następnie twarz traci objętość.
 • Zmniejszenie liczby komórek zawierających melaninę, które chronią nasze komórki, prowadząc do przebarwień, hipopigmentacji i hiperpigmentacji.
 • Utrata kolagenu i elastyny ​​w tkance łącznej, przez co skóra staje się mniej jędrna i elastyczna.
 • Zwiększona kruchość naczyń krwionośnych pod skórą, co prowadzi do łatwiejszego powstawania siniaków i krwawień pod skórą. Rany goją się dłużej.
 • Zmniejszenie produkcji oleju, powodujące wysuszenie i swędzenie skóry.
 • Zmniejszenie grubości, nawilżenia i elastyczności skóry spowodowane spadkiem poziomu estrogenów, zwłaszcza w okresie menopauzy.
 • Sprawdź: BeautyAge.

Jakie są 7 oznak starzenia się skóry?

Co zatem dzieje się ze skórą, gdy się starzejemy?

Począwszy od wieku 20 lat nasze procesy metaboliczne spowalniają, nasz organizm wytwarza mniej kolagenu, który nadaje skórze strukturę i elastyczność, a zewnętrzne warstwy skóry zaczynają się przerzedzać, przez co stajemy się bardziej podatni na uszkodzenia środowiskowe, takie jak promienie słoneczne i zanieczyszczenia.

Po tych zmianach następuje powstanie siedmiu najczęstszych oznak starzenia się skóry:

1. Drobne linie i zmarszczki

Drobne linie i zmarszczki są zwykle pierwszą oznaką starzenia. Najpierw pojawiają się w postaci drobnych zmarszczek między naszymi brwiami iw kącikach oczu. Pogłębiają się wraz z wiekiem, stając się wyraźniejszymi zmarszczkami na czole, wokół oczu, nosa i ust oraz na szyi i dłoniach. 

2. Tępa skóra

Przy wolniejszych procesach metabolicznych nasze komórki odnawiają się dłużej. Martwe komórki naskórka gromadzą się na powierzchni skóry, zatykając pory i zapobiegając naturalnemu nawilżeniu skóry. Rezultatem jest matowa skóra. Szara skóra może również wynikać z odwodnienia, stresu, złego snu, palenia itp.

3. Plamy starcze

Zwiększona ekspozycja na słońce często skutkuje plamami starczymi lub plamami słonecznymi. Są to płaskie, ciemne plamy na twarzy, szyi, ramionach, dłoniach i stopach. Plamy starcze to próba skóry, aby chronić organizm przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zwykle pojawiają się w wieku 40 lub 50 lat, ale nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV w młodszym wieku może prowadzić do ich wcześniejszego pojawienia się.


Uwaga: Dowiedz się , jak usuwać plamy starcze za pomocą produktów dostępnych bez recepty i nieinwazyjnych metod leczenia.


4. Tagi skóry

Tagi skórne to narośla w kolorze skóry, które zwykle pojawiają się na powiekach, szyi i fałdach skórnych. Różnią się rozmiarem i często zwisają ze skóry, potencjalnie powodując dyskomfort, ponieważ można je łatwo pociągnąć za paznokcie lub ubranie. Pojawiają się z wiekiem i są nieszkodliwe. Można je usunąć, jeśli staną się podrażnieniem estetycznym lub fizycznym.

5. Siniaki

Z wiekiem naczynia krwionośne w warstwach skóry stają się bardziej kruche. Naczynia włosowate łatwiej pękają, powodując krwawienia i siniaki pod skórą. Dodatkowo ścieńczenie najgłębszej, podskórnej warstwy oznacza utratę ochronnych poduszek tłuszczowych, przez co skóra staje się bardziej podatna na urazy.

6. Sucha, swędząca skóra

Gruczoły potowe i łojowe z wiekiem produkują mniej naturalnych olejków, przez co skóra staje się sucha, a czasem swędząca. Niektóre czynniki środowiskowe i styl życia również przyczyniają się do wysuszenia skóry, takie jak palenie, stres i picie niewystarczającej ilości wody.


Uwaga: Twoja skóra się zmienia, podobnie jak Twoja rutyna pielęgnacyjna. Sucha skóra potrzebuje trochę dodatkowego nawilżenia i delikatnych składników, które jej nie podrażnią. Dowiedz się, jakich produktów używać, aby zapewnić najlepszą rutynową pielęgnację skóry suchej .


7. Utrata objętości twarzy i zwiotczenie skóry

Utrata struktury podporowej skóry (kolagen, elastyna, poduszki tłuszczowe) począwszy od 20 roku życia prowadzi do utraty tkanki tłuszczowej w kolejnych latach. Powoduje to zagłębienia pod oczami i kości policzkowe, a grawitacja powoduje zwiotczenie skóry twarzy i szyi.

Jeśli zastanawiasz się , kiedy zacząć stosować produkty przeciwstarzeniowe , zmarszczki, plamy starcze, utrata objętości twarzy i zwiotczenie skóry to charakterystyczne oznaki, że powinieneś poważnie zająć się pielęgnacją przeciwstarzeniową.


Uwaga: Dowiedz się , jak pozbyć się zapadniętych oczu poprzez drobne zmiany w stylu życia, produkty dostępne bez recepty i zabiegi.

Co powoduje starzenie się skóry?

Czynniki starzenia się skóry są podzielone na trzy główne kategorie: genetyka , czynniki środowiskowe i nawyki związane ze stylem życia .

Nasze geny i hormony dyktują starzenie się na poziomie komórkowym, więc nie możemy się zmienić, gdy nasze komórki i metabolizm zaczynają zwalniać. Możemy jednak wpływać na następujące czynniki środowiskowe i związane ze stylem życia, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.

Ekspozycja na promieniowanie UV

Eksperci od skóry uważają, że ekspozycja na słońce jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Promienie UV przyspieszają proces rozpadu kolagenu, powodując utratę jędrności i elastyczności skóry. Chociaż zmarszczki lub plamy starcze mogą nie pojawić się od razu, nadmierna ekspozycja na promienie UV nieuchronnie prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry.

Palenie

Palenie ogranicza ilość tlenu, jaką otrzymuje skóra, przez co wygląda na przebarwioną i pomarszczoną.

Dieta

Niektóre badania pokazują, że dieta bogata w cukry i węglowodany prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry. Cukry powodują procesy zapalne w organizmie oraz produkują szkodliwe wolne rodniki, które przyspieszają rozpad elementów budulcowych skóry.

Spać

Skóra potrzebuje regularnych 7-9 godzin nieprzerwanego snu w nocy, aby odbudować kolagen i zmniejszyć uszkodzenia spowodowane zewnętrznymi zanieczyszczeniami. Utrata prawidłowych cykli snu przyspiesza proces powstawania zmarszczek i plam starczych, powoduje cienie pod oczami, opuchnięte oczy i bladość skóry. Badania pokazują, że brak choćby jednej nocy snu skutkuje bardziej widocznymi oznakami starzenia.

Stres

Kiedy doświadczamy stresujących sytuacji, nasz organizm nadmiernie wytwarza kortyzol, hormon stresu, który przyspiesza proces uszkadzania DNA i przyczynia się do szybszego starzenia się skóry.

Ruchy twarzy

Powtarzające się ruchy twarzy, takie jak mrużenie oczu, marszczenie brwi i uśmiechanie się, tworzą zmarszczki. Dlatego nowoczesne zabiegi kosmetyczne, takie jak botoks, działają na zapobieganie skurczom mięśni tworzących zmarszczki.

Przegląd Vitetabs – jak to działa w przeciwdziałaniu starzeniu się i odnowie zdrowia

Vitetabs to innowacyjny naturalny środek, który działa regenerująco na tkanki i narządy w organizmie, promując przeciwdziałanie starzeniu się i odnowę zdrowia. Regularne stosowanie tabletek powoduje całkowitą wymianę komórek w organizmie i cofanie wieku biologicznego nawet o 23 lata. Mechanizm działania Vitetabs polega na aktywacji czynnika wzrostu fibroblastów (FGF), który pomaga w regeneracji tkanek. W efekcie organizm przechodzi regenerację i intensywną odbudowę. W okresie 2-5 miesięcy użytkownicy osiągają młodość oraz silne i młodziej wyglądające ciało.

Łatwy w użyciu zabieg jest rozpoznawany i zatwierdzany przez profesjonalistów z branży kosmetycznej we Włoszech i Czechach. Ich zdaniem kuracja Vitetabs Fibroblast to nektar młodości i zdrowia. Chociaż działa w celu odwrócenia zegara starzenia, poprawia również zdrowie stawów, kości i mięśni oraz pozbywa się przewlekłego bólu.

Korzyści i zalety pigułek dla zdrowia i urody

Korzyści i zalety leczenia fibroblastami Vitetabs wykraczają poza odwrócenie procesu starzenia. Silna mieszanka całkowicie naturalnych i organicznych składników poprawia zdrowie na kilka sposobów i poprawia samopoczucie. Eksperci sugerują, że jest to lepsza alternatywa dla kosztownych zabiegów przeciwstarzeniowych, operacji i zabiegów kosmetycznych. Regularne stosowanie preparatu sprawia, że ​​ludzie czują się szczęśliwi i zdrowi w codziennym życiu.

Plusy:

 • Organiczna i naturalna kompozycja, która działa w celu wyeliminowania oznak starzenia, takich jak zmarszczki, drobne linie, przebarwienia i ciemne plamy.
 • Tabletki zmniejszają przewlekły ból powstały w wyniku wypadku, urazu, reumatycznego zapalenia stawów, chorób stawów i starzenia oraz promują zdrowy tryb życia.
 • Tabletki pomagają regulować ciśnienie krwi, cholesterol i cukrzycę oraz przywracają problemy ze wzrokiem i odporność.
 • W komentarzach klientów i opiniach na forach nie ma doniesień o skutkach ubocznych czy przeciwwskazaniach.
 • Tabletki można kupić w obniżonej cenie bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta.

Główne składniki i skład Vitetabs

Główne składniki Vitetabs pochodzą z czystych źródeł organicznych. W połączeniu aktywują czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) i wspomagają regenerację każdej komórki w ciele. Skład jest niezwykle silny i ma doskonałe działanie przeciwstarzeniowe i prozdrowotne.

Główne wyniki, które uzyskujesz dzięki kompozycji Vitetabs obejmują:

 • Oznaki starzenia znikają, a skóra staje się młodsza i jędrniejsza.
 • Tkanki i narządy w organizmie przechodzą intensywną regenerację, a przewlekły ból zostaje wyeliminowany.
 • Układ odpornościowy zostaje wzmocniony, a wiek biologiczny cofa się nawet o 23 lata.

Głównymi składnikami formuły są:

 • Organiczne związki białkowe
 • Magnez
 • Witaminy
 • Minerały
 • Aminokwasy

Komentarze i opinie Vitetabs na forach

„Vitetabs całkowicie zmienił moje życie. Miałem tak wiele problemów zdrowotnych i wyglądało na to, że bardzo szybko się starzeję. Ale od kiedy zaczęłam brać tabletki cholesterol mi się obniżył, ciśnienie się unormowało, cukier nie skacze jak szalony i nie wyglądam już jak babcia. Wszystkie bóle w moim ciele również się zmniejszyły. Nigdy nie wiedziałem, że jeden produkt może rozwiązać tak wiele problemów. Jestem pod wrażeniem tego, jak wiele Vitetabs ma do zaoferowania. To obowiązkowa formuła”.

„Przeżyłem w życiu wiele osobistych tragedii, które miały duży wpływ na moje ciało i zdrowie. W wieku 45 lat wyglądałam jak 70-letnia kobieta. Lata mijały i kiedy w końcu doszłam do siebie po stratach, postanowiłam przejąć kontrolę nad swoim życiem. Szukałam produktów, które mogłyby mi pomóc przywrócić zdrowie i urodę. Po wypróbowaniu kilku produktów znalazłem Vitetabs. Jest tak łatwy w użyciu i zacząłem zauważać pozytywną różnicę w moim wyglądzie zewnętrznym w ciągu zaledwie 3 tygodni. zmarszczki spłyciły się, cienie i cienie pod oczami rozjaśniły się, a ja również czułam się bardzo dobrze pod względem zdrowotnym. Po kilku miesiącach używania Vitetabs nawet nie wyglądam na czterdziestkę. Znajomi mówią mi, że wyglądam na co najmniej 30 lat i wszyscy chcą poznać sekret mojej młodości.

Cena Vitetabs – Gdzie kupić

Klienci mogą uzyskać dostęp do leczenia fibroblastami Vitetabs z oficjalnej strony internetowej producenta. Ma bardzo atrakcyjną cenę, która jest często obniżana w celu uzyskania dodatkowych oszczędności. Klienci mogą zaoszczędzić do 50% na jednej butelce tabletek Vitetabs.

Formularz zamówienia online jest również dostępny na stronie internetowej, za pomocą którego klienci mogą poprosić o oddzwonienie. Wszystko, co muszą zrobić, to wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a otrzymają telefon od zespołu obsługi klienta. Po potwierdzeniu zamówienie zostanie wysłane.

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz