Figulax Liquid, Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Figulax Liquid to rozpuszczalny suplement w kroplach , który działa jako adiuwant w diecie ketogennej.

W ostatnich latach na tego typu dietę zdecydowało się wiele osób i wiele znanych gwiazd. O czym to jest? O starannie dobranym reżimie atakującym tłuszcze i wymuszającym ich spożycie.

Dieta zakłada bardzo ograniczone spożycie węglowodanów, średnich białek i wysokich lipidów. W ten sposób organizm zmuszony jest szukać energii z rozkładu tłuszczów, odwracając to, co zwykle się dzieje, czyli spożycie węglowodanów, które po wyczerpaniu pozostawiają miejsce na wykorzystanie tłuszczów.

Ketoza to właśnie zjawisko , które pozwala czerpać energię z tłuszczów. W tradycyjnej diecie ketogenicznej ketoza aktywuje się po 2 tygodniach specjalnie zbilansowanej diety, a więc wtedy, gdy zaczyna brakować cukrów pochodzących z pokarmów bogatych w aminokwasy.

W tym momencie zaczyna się pobieranie energii z tłuszczów, jednak przeciwwskazaniem jest osłabienie organizmu na skutek gwałtownego zmniejszenia spożycia węglowodanów.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Co to jest otyłość?

Otyłość to nadmiar tkanki tłuszczowej, który zwykle definiuje się jako wskaźnik masy ciała (BMI) powyżej 30. Otyłość chorobliwa jest ogólnie definiowana jako 100 funtów lub 100% powyżej idealnej masy ciała lub BMI powyżej 35. Według Centrów kontroli i zapobiegania chorobom 69,2% amerykańskich mężczyzn i kobiet w wieku powyżej 20 lat ma nadwagę lub otyłość, a 35,9% dorosłych spełnia kryteria chorobliwej otyłości. Ponad 18% dzieci i młodzieży (w wieku od 6 do 19 lat) jest otyłych. Problem ten wiąże się z rozwojem powikłań zagrażających życiu, takich jak wysokie ciśnienie krwi,  cukrzyca i choroby serca.

Sprawdź: Beslimmer, Slimella Fit

Przyczyny otyłości

Dokładne przyczyny chorobliwej otyłości nie są poznane, ale prawdopodobnie składa się na to wiele czynników. U osób otyłych wartość zadana zmagazynowanej energii jest zbyt wysoka. Ta zmieniona wartość zadana może wynikać z niskiego metabolizmu przy niskim wydatku energetycznym, nadmiernego spożycia kalorii lub połączenia obu. Niektóre dane naukowe wskazują, że 80% otyłości może być dziedziczona, co zdecydowanie wskazuje na przyczynę genetyczną. Najbardziej prawdopodobnymi czynnikami przyczyniającymi się do otyłości są czynniki genetyczne, psychologiczne, środowiskowe, społeczne i kulturowe.

Ciężka otyłość nie jest spowodowana brakiem samokontroli.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Zagrożenia zdrowotne wynikające z otyłości

Z otyłością wiąże się wiele problemów zdrowotnych.

Cukrzyca

Cukrzyca insulinoniezależna (typu 2) jest silnie powiązana z otyłością. Przyrost masy ciała od 11 do 18 funtów podwaja ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2 w porównaniu z osobą, która nie przybrała na wadze. Po utracie wagi aż 80% osób stwierdza, że ​​nie mają już objawów lub wymagają stosowania leków przeciwcukrzycowych. Pacjenci otyli, którzy nie chorują na cukrzycę, znacznie zmniejszą ryzyko rozwoju cukrzycy w wyniku utraty masy ciała.

Choroba serca

W przypadku otyłości istnieje zwiększone ryzyko chorób serca, takich jak zawał serca, zastoinowa niewydolność serca, dławica piersiowa lub ból w klatce piersiowej, nieprawidłowy rytm serca i nagła śmierć.

Nadciśnienie

Otyłość jest czynnikiem ryzyka nadciśnienia (wysokiego ciśnienia krwi). Utrata wagi często może pomóc obniżyć ciśnienie krwi, nawet bez stosowania leków.

Niepłodność i powikłania ciąży

Wiele kobiet z dużą nadwagą jest niepłodnych, ponieważ ich tkanka tłuszczowa zmienia normalny poziom hormonów estrogenowych. To powoduje, że jajniki nie uwalniają komórek jajowych. Utrata masy ciała może znacznie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

Otyłość w czasie ciąży wiąże się ze zwiększonym ryzykiem śmierci zarówno dziecka, jak i matki. Kobiety otyłe w czasie ciąży są bardziej narażone na cukrzycę ciążową oraz problemy z porodem.

Bezdech senny

Bezdech senny (przerwa w oddychaniu podczas snu) jest bardzo częstym i poważnym powikłaniem otyłości. Nieleczona może prowadzić do uszkodzenia serca i płuc, a w niektórych przypadkach do nagłej śmierci.

Rak

Otyłość wiąże się ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia niektórych typów nowotworów: raka macicy, jelita grubego, pęcherzyka żółciowego, prostaty, nerek i piersi.

Artretyzm

Na każde 2 funty wzrostu masy ciała ryzyko wystąpienia zapalenia stawów wzrasta o 9 do 13%.

Choroba refluksowa przełyku (GERD)

Choroba refluksowa przełyku, powszechnie określana jako ciężka zgaga lub niestrawność żołądkowa, jest częstym zaburzeniem trawiennym, w wyniku którego treść żołądkowa cofa się do przełyku. Wiąże się to z uczuciem pieczenia w klatce piersiowej i z biegiem czasu może powodować stan zapalny i uszkodzenie przełyku, a czasami także płuc i strun głosowych. Choroba GERD, która dotyka około 25 milionów Amerykanów, ma różne przyczyny. Większość ludzi dobrze reaguje na metody niechirurgiczne, w tym modyfikację diety, utratę wagi i terapię zobojętniającą kwas żołądkowy; jednakże czasami trudno jest uzyskać trwałą kontrolę objawów. W przypadkach, które nie reagują na leki i zmiany stylu życia, minimalnie inwazyjna procedura zwana fundoplikacją daje imponujące rezultaty.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Funkcje Figulax Liquid

Figulax Liquid stanowi doskonałe rozwiązanie, ponieważ aktywuje zjawisko ketozy już w 45 minut, bez konieczności znacznego zmniejszania aminokwasów.

Ta funkcja jest nie tylko skuteczna, ale pozwala na kontynuowanie spożywania węglowodanów, dzięki czemu dieta jest mniej rygorystyczna i pozwala zachować nienaruszone mięśnie .

Wartość suplementu FigulaxLiquid polega również na tym, że jest całkowicie naturalny i zawiera takie składniki, jak ananas, papaja, ekstrakt z kory kumkwatu i tyrozyna.

Jak to działa?

Figulax Liquid działa dzięki właściwościom swoich naturalnych składników. Jest to bowiem niezwykle bezpieczny i zdrowy suplement, który jednak dla uzyskania najlepszych efektów należy przyjmować w połączeniu z dietą ketogeniczną.

Spożycie obejmuje 20 kropli dziennie rozpuszczonych w wodzie, a efekt będzie tym bardziej widoczny, im częściej będzie stosowany regularnie. Po wejściu do obiegu Figulax Liquid zadziała w ciągu 45 minut , aktywując ketozę, a nasze tłuszcze zostaną zaatakowane w celu uwolnienia energii.

Aby osiągnąć optymalne rezultaty, można kontynuować regularne stosowanie Figulax Liquid, jednak zaleca się stosowanie go w cyklach , aby dać organizmowi możliwość przystosowania się do transformacji organizmu, przed przystąpieniem do dalszej utraty wagi.

W przerwach możesz poświęcić się wzmożonym aktywnościom treningowym , co w połączeniu z eliminacją tkanki tłuszczowej, jaką zapewnia Figulax Liquid i dietą ketogeniczną, sprawi, że efekt się ustabilizuje, stanie się długotrwały i nie będziesz mieć nieprzyjemnego efektu estetyki zwiotczenia skóra.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Składniki i właściwości Figulax Liquid:

Jak już wspomniano, składniki Figulax Liquid są całkowicie naturalne. Produkt wykorzystuje dobroczynne właściwości ananasa, papai, skórki kumkwatu i tyrozyny, aby zagwarantować jego skuteczność.

Ananas , znany ze swojej właściwości adiuwantowej w walce z wieloma patologiami, działa dzięki obecności w łodydze bromelainy , która przeciwdziała zatrzymywaniu wody, wspomaga wchłanianie zwrotne obrzęków i przyspiesza rozkład tłuszczów.

Naturalnie, aby ananas był skuteczny, należy go spożywać w stanie dojrzałym, a nie gorącym, ponieważ ciepło inaktywuje bromelainę.
Papaja ma dość wysoką zawartość węglowodanów, dlatego zwykle nie jest włączana do diet ketonowych, ale jej właściwości sprawiają, że jest podstawowym składnikiem poprawiającym metabolizm i rozkładającym białka .

Kora kumkwatu działa na trawienie i wzmacnia układ odpornościowy . Zawiera takie pierwiastki jak omega3 i omega6, beta-karoten, witaminy A, C i E. Ma właściwości sycące i blokuje wzrost komórek tłuszczowych .

Wreszcie jest tyrozyna , aminokwas ketogenny o ogromnym znaczeniu dla organizmu człowieka, który bierze udział w syntezie wielu cząsteczek, takich jak np. adrenalina. Tyrozyna, przyswajalna w diecie głównie ze składnikami białkowymi, takimi jak ryby, kurczak i soja, przyczynia się do powstawania ciał ketonowych , a także jest prekursorem tyroksyny, cząsteczki biorącej udział w przyspieszaniu metabolizmu.

Połączenie tych 4 składników sprawia , że ​​Figulax Liquid jest kompletnym i bezpiecznym suplementem wspierającym dietę ketogeniczną w odchudzaniu, o czym przekonało się wielu użytkowników.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Korzyści i działanie suplementu

Główną zaletą Figulax Liquid jest zbilansowanie diety niskokalorycznej i niskowęglowodanowej , dzięki czemu będzie ona bardziej akceptowalna dla tych, którzy nie mogą całkowicie zrezygnować z pieczywa, makaronów i pizzy.

Dlatego suplement ten jest niezbędny, aby utrzymać motywację , a nie skończyć się jak zwykle, czyli porzuceniem tak mozolnie zidentyfikowanego reżimu, i powrotem do nieuregulowanej diety.

Motywacja zostaje utrzymana właśnie dzięki szybkim rezultatom, skróceniu czasu działania z 14 dni do niecałej godziny, a przede wszystkim poczuciu sytości , które eliminuje nieodpartą pokusę zaatakowania lodówki.

Szybkość, z jaką osiągane są pierwsze rezultaty, wzmacnia determinację, uruchamiając bardzo ważne koło pozytywne .

Utraconych kilogramów może być wiele, nawet 3 tygodniowo, ale podkreśla się, że zależą one od indywidualnej osoby, od ilości nadal spożywanych węglowodanów i białek oraz od jednoczesnej obecności programu aktywności fizycznej.

Opinie klientów Figulax Liquid

W sieci można znaleźć wiele recenzji i opinii pozostawionych przez tych, którzy korzystali z Figulax Liquid. Uderzający jest ogromny zapał i determinacja , aby nie rezygnować z zabiegu, ale powtarzać go w regularnych cyklach, aby utrzymać uzyskaną formę.

Poczucie sytości wskazywane jest jako główna korzyść, główny czynnik umożliwiający osiągnięcie zaplanowanych rezultatów, ale także możliwość stosowania diety o stałej zawartości tłuszczów jest aspektem podkreślanym w niektórych interwencjach, w których duża satysfakcja dla reżimu niezbyt karny .

Preparat w postaci kropli cieszy się dużym uznaniem ze względu na wygodę i szybkość stosowania , a także smak i konsystencję .

Niektóre referencje podkreślają uprzejmość personelu zarządzającego zamówieniami i wysyłką, podczas gdy wszyscy zgadzają się, że Figulax Liquid stanowi innowację w porównaniu do wielu innych produktów tego typu, ponieważ robi to, co obiecuje , a wyniki w zakresie gromadzenia tłuszczu są wymierne.

Jest to zatem produkt godny polecenia i stanowiący doskonałe rozwiązanie dla osób chcących schudnąć, jednocześnie ograniczając wyrzeczenia żywieniowe i fizyczne.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

Ile to kosztuje? Cena i gdzie to kupić

Figulax Liquid nie można kupić w sklepach zielarskich, aptekach ani parafarmacjach. Nawet w dużych sklepach internetowych, takich jak Amazon czy eBay.

Wybór producentów polega tak naprawdę na udostępnieniu go wyłącznie za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej .

Dlaczego? Aby zapewnić jakość produktu. Zamawiając bezpośrednio na stronie, będziesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny Figulax Liquid, dobrze zachowany i bez spekulacji cenowych. Jeśli może się to wydawać niewygodne, pamiętaj, że wysyłka jest niezwykle szybka i że często organizowane są bardzo ciekawe promocje, dzięki którym masz pewność, że masz zapas na kilka cykli użytkowania.

Metody płatności obejmują płatność przy odbiorze kurierowi, PayPal i popularne karty kredytowe . Transakcje odbywają się z wykorzystaniem najnowocześniejszych protokołów bezpieczeństwa , gwarantujących brak możliwości uzyskania dostępu do wrażliwych danych przez złe intencje.

Sposób zamówienia polega na wypełnieniu formularza znajdującego się na oficjalnej stronie internetowej . Po wysłaniu skontaktują się z Tobą asystenci Figulax Liquid w celu określenia wysyłki, płatności i śledzenia.

>>>-50% Cena – Oficjalna Strona<<<

 | Website

Obecnie specjalizuje się w dietetyce na Uniwersytecie Medycznym. Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetyki i żywienia. Współpracuje z zespołem dietetyków będących specjalistami różnych dziedzin terapii dietetycznej oraz lekarzami innych specjalności. Autor wielu ciekawych publikacji. Na co dzień jest szczęśliwą mamą i żoną. W wolnym czasie gra w tenisa i biega.

Dodaj komentarz