Erectil pilula – Opinionet Negative, Çmimi, Farmaci, Ku të Blej, Forum, Mashtrim?

Erectil është një suplement efektiv afrodiziak dhe aktualisht është një nga më të shiturit në të gjithë Evropën, sepse falë përbërjes 100% natyrale ofron rezultate të garantuara dhe të qëndrueshme pa kimikate të rrezikshme për trupin.

Në fakt, ai mund të merret pa recetë dhe garanton ereksione të sigurta dhe të qëndrueshme, si dhe parandalimin e derdhjes së parakohshme. Erektil vjen në shpëtimin e të gjithë atyre burrave që kanë humbur fuqinë e tyre , të cilët duan të kthehen për të kënaqur dhe kënaqur veten e tyre.

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

Tableta erektil

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

12 fakte befasuese rreth ereksionit

Pavarësisht nëse e keni apo jo, me siguri mendoni se dini gjithçka për penisin. Por disfunksioni erektil (ED) prek deri në 30 milionë meshkuj amerikanë, shumë prej të cilëve nuk e kuptojnë se si dhe pse ndodh.

Kontrolloni: Uromexil Forte .

1. Shumica e meshkujve me disfunksion erektil nuk kanë në fakt disfunksion erektil. Burrat e moshuar kanë më shumë gjasa të vuajnë nga pakënaqësia erektil sesa nga mosfunksionimi erektil . Kjo do të thotë që arritja dhe mbajtja e ereksionit është bërë më e vështirë dhe më frustruese se dikur, por nuk është e pamundur.

2. Peniset janë të brishtë. Po, ju mund të thyeni penisin tuaj. Megjithatë, nuk është si një kockë e thyer – përkundrazi, enët e gjakut në penis shpërthejnë, duke shkaktuar ënjtje të dhimbshme. Sipas Shërbimit Shëndetësor Kombëtar të Mbretërisë së Bashkuar, një e treta e rasteve të thyerjeve të penisit i atribuohen marrëdhënieve seksuale në të cilat partneri është në krye.

3. Ereksionet ndodhin herët. Si në barkun e nënës, herët. Fetuset meshkuj mund të përjetojnë ereksione në mitër.

4. Ilaçet ED jo gjithmonë funksionojnë. Medikamentet e krijuara për të ndihmuar burrat me mosfunksionim erektil të rifitojnë një jetë seksuale të shëndetshme funksionojnë vetëm rreth dy të tretat e rasteve. Gjithashtu, Psychology Today raporton se disa meshkuj kanë nevojë për doza gjithnjë e më të larta, gjë që shoqërohet me efekte anësore gjithnjë e më intensive.

5. Peniset më të shkurtra prodhojnë ereksione më të mëdha. Studimet tregojnë se meshkujt me penis më të shkurtër përjetojnë ereksione që rrisin madhësinë e penisit me 86 për qind. Për peniset më të gjata, rritja është rreth 47 për qind.

6. Ereksioni mesatar është 5.6 inç i gjatë. Një studim i vitit 2013 u përpoq të rregullonte madhësinë e penisit një herë e përgjithmonë. Rezultatet: Penisi mesatar në ereksion është vetëm 5.6 inç. Të dhënat erdhën drejtpërdrejt nga pjesëmarrësit e studimit që matën veten, ndaj lind pyetja se sa e ekzagjeruan.

7. Ereksioni më i madh në botë është 13.5 inç. Thuhet se Jonah Falcon ka penisin më të madh në botë, i cili kur është në ereksion është mbi 1 këmbë i gjatë. Kur është i dobët, ai mat 9.5 inç.

8. ED mund të sinjalizojë një problem serioz shëndetësor. Ndonjëherë problemet seksuale janë shenjë e problemeve më të mëdha. Sipas klinikës Mayo, mosfunksionimi erektil mund të shkaktohet nga sëmundjet e zemrës, diabeti, sëmundja e Parkinsonit, skleroza e shumëfishtë, kolesteroli i lartë etj.

9. Ereksioni nuk kërkohet për orgazëm. Po, meshkujt që nuk mund të kenë ereksion mund të përjetojnë sërish orgazëm.

10. Zgjedhjet e stilit të jetesës mund t’ju bëjnë më të prirur ndaj mosfunksionimit erektil. Sipas klinikës Mayo , alkoolizmi, përdorimi i drogës, mbipesha, pirja e duhanit, disa medikamente dhe madje edhe “çiklizmi i zgjatur” mund të çojnë në mosfunksionim erektil.

11. Burrat kanë tre deri në pesë ereksione në natë. Çdo natë kur flini, penisi juaj punon shumë. Burri mesatar përjeton deri në pesë ereksione gjatë gjumit, secila që zgjat rreth 30 minuta.

12. Stresi ED mund t’i përkeqësojë gjërat. Mosfunksionimi erektil mund të shkaktojë stres mendor, dhe stresi mendor mund të shkaktojë disfunksion erektil. Kur burrat janë të frustruar me paaftësinë e tyre për të performuar, tejkalimi i mosfunksionimit erektil mund të jetë edhe më i vështirë. Biseda me mjekun ose terapistin tuaj të seksit mund të ndihmojë.

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

Si funksionon suplementi Erectil?

Erectil është një suplement jashtëzakonisht i lehtë për t’u marrë. Mund të merret edhe pak para marrëdhënies seksuale pasi mund të ketë efekt brenda 15-20 minutave dhe rekomandohet përdorimi i vazhdueshëm për 30 ditë.

Falë një formule të veçantë të bazuar në xhinko biloba, maca dhe citruline, të pasur me antioksidantë dhe imunostimulantë , lufton problemet me disfunksionin erektil duke rregulluar strukturën hormonale dhe stimuluar testosteronin .

Erectil

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

Përbërësit:

I njohur më mirë si xhensen, ai është një nga agjentët më të njohur rigjallërues. Është kultivuar me shekuj në Peru, ku luftëtarët e kanë përdorur në kohët e lashta për shkak të vetive të shumta energjike. Studime të ndryshme shkencore me kalimin e kohës kanë treguar efektivitetin e tij edhe në fushën e seksit, pasi është i shkëlqyer për rivendosjen e ekuilibrit hormonal dhe rritjen e ndjeshmërisë së testosteronit dhe penisit.

Gjithashtu i ndihmon meshkujt të kapërcejnë më mirë andropauzën pasi është i pasur me vitamina B dhe C, të dobishme kundër plakjes. Maca ka fituar një vend nderi në herbalizëm, i cili e sheh atë si protagoniste të disa provave klinike që vazhdojnë të demonstrojnë efektivitetin e saj. Jo më pak i rëndësishëm është edhe efekti i tij pozitiv në rritjen e dëshirës, sepse shpesh me moshën dhe angazhimet e përditshme është e vështirë të ndihesh i qetë dhe i qetë me veten.

  • Xhinko biloba, pema magjike

Xhinko biloba së bashku me xhensen peruan bëhet edhe një aleat i madh i njeriut, sepse ndër vetitë e tij gjejmë p.sh. furnizimi i shpejtë me gjak i trupave kavernozë, duke parandaluar kështu disfunksionin erektil. Një bimë e lashtë, xhinko biloba është e pasur me antioksidantë dhe flavonoidë dhe është përdorur gjithmonë për të trajtuar një sërë sëmundjesh.

Nuk është rastësi që sot është një nga suplementet më të përdorur, pasi disa studime konfirmojnë se përfitimet e tij janë të shumta dhe variojnë nga përmirësimi i kujtesës dhe njohjes deri tek efekti pastrues në mëlçi.

Tani bima përdoret gjerësisht në mjekësinë homeopatike kundër astmës dhe problemeve të frymëmarrjes, por edhe në trajtimin e bajameve dhe llojeve të ndryshme të inflamacioneve. G inkgo biloba është një bimë kineze dhe konsiderohet legjendare pasi është jashtëzakonisht elastike dhe mund të mbijetojë edhe në kushtet më pak optimale, nuk është çudi që konsiderohet një pemë e shenjtë në Japoni, e cila shpesh gjendet pranë vendeve të adhurimit.

  • Citrullinë dhe barishte tropikale

Përveç maca dhe xhinko biloba, suplementi përmban edhe citruline, një aminoacid që shndërrohet në argininë, duke zgjeruar enët e gjakut. Prandaj, citrulina vepron si një vazodilator duke vepruar si një ilaç i vërtetë kundër impotencës.

Së bashku me barëra të tjera ekzotike si Muira puama dhe Cordyceps, një kërpudha freskuese kineze, ajo funksionon si një afrodiziak për performancë edhe më të mirë seksuale .

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

Erectil

Përfitimet e suplementit seksual Erectil:

Erektil është i mirë si fizikisht ashtu edhe mendërisht.

Kujdesi për mirëqenien tuaj seksuale është thelbësor për të pasur një jetë të kënaqshme në çdo mënyrë. Një jetë seksuale e kënaqshme ju lejon të menaxhoni më mirë stresin dhe të keni një trup që funksionon siç duhet, kështu që të kujdesesh për të do të thotë të kujdesesh për veten në raund.

Erektil u vjen në shpëtim meshkujve dhe falë vetive të përbërësve të tij, bëhet një ndihmës i rëndësishëm për të mos humbur mashkulloritetin dhe për të mbajtur gjallë marrëdhëniet dhe dëshirën. Mirëqenia seksuale është sinonim i shëndetit dhe dëshira , e cila mbahet gjallë, ju lejon të menaxhoni marrëdhëniet me veten dhe me të tjerët në siguri të plotë.

Të kujdesesh për seksualitetin tënd është një akt dashurie për veten. Erectil është një mbështetje me cilësi të lartë që i lejon të gjithëve të shijojnë më mirë sferën psikoseksuale .

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

Rezultatet:

Disa përdorues, përveç vlerësimit të cilësisë shumë të lartë, raportojnë se kanë gjetur një ndjenjë të përgjithshme mirëqenieje që nuk e kanë përjetuar për një kohë të gjatë, si dhe energji dhe energji të lartë që i bën të lumtur burrat dhe çiftet.

Të tjerë nga ata që e përdorin thonë se tashmë e kanë përfshirë në rutinën e tyre të përditshme të suplementeve të dobishëm për mirëqenien e plotë. Prandaj mund të thuhet se Erectil funksionon , gjithashtu përmirëson qarkullimin e gjakut si dhe forcën fizike dhe qëndrueshmërinë.

Shqyrtimet dhe mendimet e atyre që kanë provuar Erectil:

Sipas vlerësimeve të konsumatorëve, Erectil gëzon një shkallë shumë të lartë kënaqësie . Ka shumë komente dhe dëshmi nga ata që e kanë provuar. Përzgjedhja e përbërësve të tij vlerësohet veçanërisht nga ata që për shkak të problemeve mjekësore shmangin barnat me përbërje kimike.

Siç lexojmë nga faqja zyrtare, 41-vjeçari Adriano pohon se së fundmi ka pasur një ereksion shumë të dobët që ka zgjatur shumë pak, por pas marrjes së Erectil i është kthyer rezistencës maksimale dhe i ka dhënë kënaqësi të re të dashurës së tij.

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

Erectil

Kundërindikimet:

Erectil është i sigurt dhe më e rëndësishmja funksionon . Tek personat që e kanë përdorur, nuk janë konstatuar ndonjëherë efekte anësore , për këtë arsye shitet pa recetë , pikërisht sepse nuk përmban kimikate, por vetëm përbërës natyralë. Shumë ekspertë ua rekomandojnë gjithashtu njerëzve që vuajnë nga mosfunksionimi kronik erektil , duke i rekomanduar konsumatorit të bëjë të paktën një cikël të plotë për të parë përfitimet.

Rezultatet janë gjithashtu konstante me kalimin e kohës dhe garantojnë ereksione të sigurta ditore , por jo vetëm kaq, aktivizimi i testosteronit dhe orët e gjata të seksit pa mendje janë gjithashtu të rëndësishme. Erectil është një suplement që synon të zgjidhë të gjitha llojet e problemeve që shkaktojnë disfunksionin erektil.

Çmimi, ofertat dhe ku të blini:

Suplementi shitet me 50% zbritje nga çmimi normal, çmim shumë i mirë për cilësinë shumë të lartë të përbërësve. Erectil është në fakt perfeksion në fushën e suplementeve, i lehtë për t’u përdorur dhe efektet janë të garantuara.

Erectil mund të blihet nga faqja zyrtare e internetit , ku aktualisht ka zbritje me 50%, duke ndjekur procedurën e mëposhtme:

  • Plotësoni formularin e porosisë në faqen e internetit pasi të keni shtypur butonin “porosi”.
  • Prisni që Shërbimi i Klientit t’ju kontaktojë për të konfirmuar porosinë tuaj dhe për të dhënë detaje dhe informacione të mëtejshme si adresa e transportit

Pas porosisë, ju duhet vetëm të prisni disa ditë për t’i marrë ato.

Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të bëni pagesa me dorëzim , në një mënyrë krejtësisht anonime, të përshtatshme dhe të sigurt. Prodhuesi garanton anonimitetin dhe shpërndarjen me siguri të plotë të privatësisë dhe diskrecionit, duke siguruar gjithashtu një rimbursim nëse nuk jeni të kënaqur. Gjatë bisedës së parë telefonike, kur bëni porosinë, Zyra e Shërbimit të Klientit do të sigurohet që t’i bëjë klientit disa pyetje në mënyrë që t’i rekomandojë një dozë të personalizuar për të përmbushur sa më mirë pritshmëritë individuale.

>>>-50% Çmimi – Faqja Zyrtare<<<<

 | Website

Aktualisht, ai është i specializuar për dietologji në Universitetin e Mjekësisë. Ajo ka njohuri të gjera në fushën e kozmetikës dhe të ushqyerjes. Ai bashkëpunon me një ekip dietologësh specialistë në fusha të ndryshme të terapisë dietike dhe mjekë të specialiteteve të tjera. Autor i shumë botimeve interesante. Çdo ditë ajo është një nënë dhe grua e lumtur. Në kohën e lirë luan tenis dhe vrap.

Leave a Comment